Wernisaż wystawy PODLASIE W OBIEKTYWIE

0467_mini

7 edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego PODLASIE W OBIEKTYWIE za nami. W tym roku piękno podlaskiej ziemi ukazane zostało na 146 fotografiach.

Czytaj więcej...

 

Wernisaż Stanisława Żywolewskiego

0463_mini

Żywolewski Stanisław urodzony w 1942 roku  w Hajnówce. Artysta - samouk,  malarz, rzeźbiarz. W  twórczości  odważny i kontrowersyjny. Malarstwo traktuje jak misję. Swoją sztuką pragnie uświadomić zagrożenia ekologiczne, upadek moralności, przedstawić różne aspekty życia społecznego i politycznego.

Czytaj więcej...

 

Wernisaż wystawy Henryka Kuradczyka

0461_mini

Wernisaż wystawy Henryka Kuradczyka, który odbył się 21 października  w Małej Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce był istotnym wydarzeniem w życiu miasta, jego środowiska artystycznego i  samego Henryka Kuradczyka.

Czytaj więcej...

 

Wernisaż wystawy poplenerowej "HAJNÓWKA. BRAMA DO PUSZCZY"

0425_mini

Sześćdziesięciolecie nabycia praw miejskich przez nasze miasto to szczególna okazja do utrwalenia jego interesujących miejsc w pracach artystów malarzy – Jerzy Sirak, Burmistrz Miasta Hajnówka.

Czytaj więcej...

 

V Przegląd na Haft i Koronkę

mini

Wszystkie prace są piękne i wszystkie zasługują na szczególną uwagę, jednak komisja musiała wybrać te naj…

Czytaj więcej...

 

Islandia wyspa ognia i wody - wyprawa Wiktora i Cezarego Kabaców

mini

Islandia

Różne bywają motywacje wyjazdów do mniej lub bardziej egzotycznych krajów i różne też są ich efekty.

Czytaj więcej...

 

Uroczysty wernisaż wystawy malarstwa Diany Ostapiuk-Jańczuk

10 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. dr. Tadeusza Rakowieckiego odbył się uroczysty wernisaż wystawy malarstwa Diany Ostapiuk-Jańczuk. Zebranych gości powitała dyrektor MBP Halina Wojskowicz.

Czytaj więcej...

 
Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.