Prezentacja Strategii Rozwoju Miasta Hajnówka i Strategii Marka Hajnówka – informacja ze spotkania

15

We wtorek, 17 maja, odbyła się prezentacja założeń opracowanych w ostatnim czasie dokumentów strategicznych o kluczowym znaczeniu dla przyszłości naszego miasta: Strategii Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2025, wchodzącej w skład Wieloletniego Programu Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2025 oraz Strategii Marki Hajnówka. Spotkanie poprowadzili: Magdalena Chirko, koordynator ds. opracowania obu dokumentów oraz Michał Basiński, ekspert koordynujący powstawanie obu dokumentów, reprezentujący Kancelarię Doradczą Synergia Sp. zo.o.


Pierwszy z dokumentów, strategia rozwoju miasta, będzie najważniejszym dokumentem samorządowym, który jasno definiuje cele, obszary i kierunki polityki rozwojowej miasta w założonym czasie, tj. do 2025 roku. Natomiast Strategia Marki Hajnówka jest jednym z działań wdrożeniowych strategii rozwoju miasta. Dokument ten będzie służył budowaniu spójnego i przejrzystego wizerunku Hajnówki, opartego na atutach stanowiących przewagę konkurencyjną miasta i regionu Puszczy Białowieskiej względem innych regionów i wyróżniających je na tle innych miast. Podczas spotkania zaprezentowano m.in. propozycję nowego logo promocyjnego miasta.
Frekwencja uczestników spotkania oraz wyrażane w jego trakcie opinie mogą świadczyć o zainteresowaniu sprawami związanymi z rozwojem i przyszłością naszego miasta.
Zachęcamy do zapoznania się materiałem przedstawionym w trakcie spotkania.

 

PLIKI DO POBRANIA:
1. Prezentacja: przebieg prac nad Strategią Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2025 i Strategią Marki Hajnówka.
2. Prezentacja: Strategia Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2025 – główne założenia.
3. Prezentacja: Marka Hajnówka – główne założenia.
4. Wieloletni Program Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2025:

a) Strategia Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2025 z załącznikami (1-4);

Załącznik Nr 1

Załącznik Nr 2

Załącznik Nr 3

Załącznik Nr 4


b) Wykaz priorytetowych zadań inwestycyjnych w zakresie Strategii Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2025.

Magdalena Chirko
Zastępca kierownika Ref. Polityki Gospodarczej
Urząd Miasta Hajnówka


Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.