Ankieta "Hajnówka przyszłości według mieszkańców"

  Rozpoczęły się prace nad Strategią Rozwoju Miasta Hajnówki. Dokument zostanie opracowany na lata 2016 – 2035 plus i na ten okres wyznaczy kierunki rozwoju naszego miasta. Od wtorku 6 października ruszają pierwsze badania ankietowe, które mają na celu zebranie opinii mieszkańców na temat m. in. przyszłości miasta.

 Formularze ankiet dostępne będą na stronie internetowej www.hajnowka.pl oraz w formie papierowej: w budynku Urzędu Miasta Hajnówka oraz dystrybucji poprzez wolontariuszy.

 Pierwsze badanie ankietowe z serii 5 zaplanowanych, adresowane jest do ogółu mieszkańców miasta. Jego celem jest poznanie opinii i oczekiwań mieszkańców, na podstawie których wyznaczone zostaną priorytety dla rozwoju Hajnówki, kierunki działań i najważniejsze obszary interwencji na najbliższe lata. Kolejne ankiety badawcze uruchomione zostaną w kolejnych dniach i będą adresowane do lokalnych przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz samorządowców. Mieszkańcy będą mogli również wypowiedzieć się na temat oferty kulturalnej miasta.

Zapraszamy mieszkańców do wyrażenia swoich opinii i aktywne włączenie się do dyskusji o przyszłości Hajnówki.

Prosimy o wypełnienie ankiety internetowej, która znajduje się pod tym linkiem: ANKIETA BADAWCZA MIASTO HAJNÓWKA

Ankiety wypełnione w wersji papierowej należy składać w sekretariacie Urzędu Miasta Hajnówka pok. 219 do dnia 16.10.2015 r.

Jerzy Sirak
Burmistrz Miasta Hajnówka

Ankieta do pobrania:

plakat

autor: Magdalena Chirko, Urząd Miasta Hajnówka

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.