BURMISTRZ MIASTA HAJNÓWKA INFORMUJE o rozpoczęciu konsultacji z mieszkańcami w sprawie projektów uchwał

BURMISTRZ MIASTA HAJNÓWKA
INFORMUJE O ROZPOCZĘCIU Z DNIEM 27 KWIETNIA 2015 r. KONSULTACJI Z MIESZKAŃCAMI  MIASTA HAJNÓWKA W SPRAWIE PROJEKTÓW UCHWAŁ RADY MIASTA  HAJNÓWKA W SPRAWACH:

 


1. określenia numerów i granic osiedli, okręgów wyborczych i obwodów głosowania,
2. określenia zasad i trybu przeprowadzenia wyborów do rad osiedli,
3. uchwalenia Statutów Osiedli
Na podstawie § 4 ust. 2 Regulaminu Konsultacji Społecznych stanowiącego załącznik Uchwały Nr VI/32/11 Rady Miasta Hajnówka z dnia 30 marca 2011 roku w sprawie wprowadzenia Regulaminu Konsultacji Społecznych (Dz.Urz.Woj.Podl. Nr 103, poz.1183 zarządzeniem Nr 42/15  Burmistrza Miasta Hajnówka z dnia 7 kwietnia 2015 r. zarządziłem przeprowadzenie konsultacji z mieszkańcami miasta Hajnówka dotyczących projektów uchwał Rady Miasta Hajnówka w sprawach: określenia numerów i granic osiedli, okręgów wyborczych i obwodów głosowania, określenia zasad i trybu przeprowadzenia wyborów do rad osiedli, uchwalenia Statutów Celem konsultacji jest uzyskanie opinii mieszkańców miasta Hajnówka sprawie projektów Rady Miasta Hajnówka przedstawianych do konsultacji. Uprawnionymi do wzięcia udziału w konsultacjach są mieszkańcy miasta Hajnówka, stale zamieszkujący na obszarze miasta .
Konsultacje będą przeprowadzone w formie pisemnej badania opinii mieszkańców poprzez umieszczenie projektów uchwał Rady Miasta Hajnówka w sprawach określenia numerów i granic osiedli, okręgów wyborczych i obwodów głosowania, określenia zasad i trybu przeprowadzenia wyborów do rad osiedli, uchwalenia Statutów Osiedli na stronie internetowej miasta Hajnówka www.hajnowka.pl  i przyjmowanie uwag, propozycji na piśmie za pomocą formularza: „Uwagi, propozycje mieszkańców miasta dotyczące konsultacji w sprawie projektu Rady Miasta Hajnówka uchwały w sprawie ......" który można pobrać w Sekretariacie Urzędu Miasta Hajnówka oraz ze strony internetowej www.hajnowka.pl. Projekty uchwał Rady Miasta Hajnówka w sprawach: określenia numerów i granic osiedli , okręgów wyborczych i obwodów głosowania, określenia zasad i trybu przeprowadzenia wyborów do rad osiedli, uchwalenia Statutów Osiedli będą również dostępne w Sekretariacie Urzędu Miasta Hajnówka, pokój 219 (II piętro) w godzinach urzędowania Urzędu Miasta Hajnówka.
Formularz o którym mowa po jego wypełnieniu można dostarczyć: 1)za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , 2)osobiście o Sekretariatu Urzędu Miasta Hajnówka, ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka, pokój 219 (II piętro), 3) poprzez pocztę lub inny podmiot doręczający na adres Urząd Miasta Hajnówka ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka.
Ustalam datę rozpoczęcia konsultacji na dzień 27 kwietnia 2015 r. i zakończenia konsultacji na dzień 18 maja 2015 roku. Formularze, o których mowa powyżej, które wpłyną na adres emaliowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zostaną dostarczone do Urzędu Miasta Hajnówka po godz. 15.30 w dniu 16.30 nie będą brane pod uwagę.

PLIKI DO POBRANIA:

 

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.