Folder promocyjny HAJNÓWKA. DUCHOWA WITALNOŚĆ doceniony przez magazyn Wiadomości Turystyczne

7

„Róża regionów” to doroczny konkurs na najlepszy folder, aplikację mobilną, organizowany przez Wiadomości Turystyczne. Gala rozdania nagród odbyła się 1 lutego w Poznaniu, podczas otwarcia targów Tour Salon na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 Folder HAJNÓWKA. DUCHOWA WITALNOŚĆ ukazuje duchowy i witalny potencjał miasta - dziedzictwo kulturowe, przyrodnicze oraz historyczne. Jest zarazem niezbędnikiem każdego turysty, który chce dogłębnie poznać to miejsce, uciec od wielkomiejskiego zgiełku, zatopić w urokach natury oraz zasmakować regionalnych potraw. Wydawnictwo należy do czołowych produktów komunikacji marketingowej spójnej z założeniami Strategii Marki Miasta Hajnówka, wdrażanej przez Urząd Miasta od prawie 2 lat.

W imieniu miasta Hajnówka nagrodę odebrali przedstawiciele Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w osobach Prezesa Zarządu PROT Michała Podbielskiego oraz Dyrektor Biura PROT Małgorzaty Masłowskiej. PROT otrzymał Różę Regionów 2018 za portal podlaskie.travel.pl w kategorii „aplikacja mobilna”. Działająca od 2018 roku aplikacja ma za zadanie budować atrakcyjny pod kątem turystycznym wizerunek regionu, w sposób zgodny z przyjętą strategią komunikacji.

Nad opracowaniem naszego wydawnictwa pracował zespół pracowników Referatu Polityki Gospodarczej Urzędu Miasta Hajnówka: Magdalena Chirko - koncepcja układu, zawartości i szaty graficznej, opiekun wdrażania Strategii Marki Hajnówka i Emilia Karolczuk - zebranie i opracowanie materiału. Z zespołem współpracowali: Anna Kraśnicka, Anna Gierasimiuk, Anna Pacewicz i Nina Zin. Składem zajęła się firma AZE design. Miło nam bardzo, iż praca nad folderem została doceniona w środowisku turystycznym na poziomie krajowym. Nagroda ta mobilizuje jeszcze bardziej do tworzenia kolejnych produktów promujących walory naszego miasta i okolic. Serdeczne podziękowania kierujemy także w stronę Zarządu PROT, który w naszym imieniu odebrał nagrodę.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ukazał się informator o mieście Hajnówka: Hajnówka - Duchowa Witalność

 

PLIK DO POBRANIA:

FOLDER Hajnówka - Duchowa witalność

 Emilia Korolczuk


Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.