Ukazał się informator o mieście Hajnówka: Hajnówka - Duchowa Witalność

W ostatnim czasie ukazał się pierwszy informator/folder, wydany przez Urząd Miasta Hajnówka w ramach wdrażanej Strategii Marki Hajnówka i zgodnie z jej założeniami.

Ukazuje on duchowe i witalne oblicze miasta w myśl hasła promocyjnego "Hajnówka - Duchowa Witalność" I jest spójny z innymi materiałami informacyjno-promocyjnymi wydawanymi  w ostatnim czasie przez Urząd Miasta Hajnówka. W folderze każdy wymagający turysta znajdzie niezbędnie informacje, które pozwolą mu na poznanie głównych atutów Hajnówki i zaplanowanie pobytu w mieście. Czytelników zabiera w interesującą podróż, rozpoczynającą się od historycznych początków, jednakże skupia się przede wszystkim na współczesności. Być może folder pozwoli także mieszkańcom Hajnówki na odkrycie Swojego miasta OdNowa. Oto autentyczna Hajnówka. Serdecznie zachęcamy do lektury.

 

PLIK DO POBRANIA:

Hajnówka - Duchowa witalność

Magdalena Chirko
Emilia Korolczuk

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.