Miasto Hajnówka otrzymało dofinansowanie w ramach Programu Maluch+

 02ma

Miasto Hajnówka otrzymało przeszło 760.000,00 zł dofinansowania w ramach Programu Maluch+. W ramach tych środki zostanie utworzony żłobek na bazie dotychczasowych oddziałów funkcjonujących w budynku Przedszkola Nr 5 w Hajnówce. Wykonany zostanie podjazd dla osób niepełnosprawnych oraz remont między innymi sal, pomieszczeń przynależnych i klatki schodowej w budynku przy ul.Armii Krajowej 24 w Hajnówce. Zakupione zostaną meble, pomoce dydaktyczne i zabawki do sal oraz sprzęt AGD i pozostałe wyposażenie do kuchni.

 

W dniu 15.02.2018 r. w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wręczono promesy dotyczące dofinansowania w ramach programu „Maluch+” 2018 dla przedstawicieli samorządów 5 województw: mazowieckiego, podlaskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i łódzkiego.

W uroczystości udział wziął Pan Jerzy Sirak – Burmistrz Miasta Hajnówka, który odebrał promesę z rąk Pani Elżbiety Rafalskiej – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Jolanta Stefaniuk, Urząd Miasta Hajnówka

fot.: Źródło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Czytaj więcej:

REALIZACJA:

Nowy żłobek w Hajnówce dofinansowny z Programu "Maluch+"2018 - 07 luty 2019r.

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.