Sekcja pływacka KS PUSZCZA Hajnówka na Zawodach Pływackich o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

10

W dniach 20-21.04.2013 w Mławie odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, w których, dzięki zaangażowaniu i sponsoringowi rodziców mogła uczestniczyć piątka pływaków KS „PUSZCZA" Hajnówka.

Stojące na wysokim poziomie zawody zgromadziły na starcie 290 zawodników i zawodniczek zrzeszonych w 24 klubach pływackich. W dość silnej obsadzie zawodników Mazowsza, Pomorza i Warmii najlepiej zaprezentowała się Kaja Kruszewska, która powiększyła swój dorobek medalowy o kolejne 3 brązowe krążki w startach na 50 m stylem motylkowym, 100m stylem motylkowym i 100m stylem dowolnym. Do serii finałowej 50m stylem klasycznym zakwalifikowała się Natalia Woroniecka, zajmując ostatecznie 6 miejsce.
W klasyfikacji generalnej w swoich kategoriach nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:
28. Kacper Bondaruk.
Dziękujemy Uli Bondaruk za trud włożony w organizację wyjazdu, zorganizowanie noclegów i duchową opiekę, którą otoczyła naszych zawodników podczas zawodów, a także reprezentowała nas w trakcie kontaktów z organizatorami i sędziami zawodów.
Gratulujemy zawodnikom osiągnięć i życzymy sukcesów w następnych zawodach.
Organizatorom zawodów dziękujemy za miłą atmosferę.
Uczestniczący w zawodach klub KS „WODNIK" z Bielska Podlaskiego w silnej, 25 osobowej obsadzie wywalczył 54 medale w tym 18 złotych i w klasyfikacji medalowej zajął 3 miejsce, a w punktacji drużynowej uplasował się na 2 pozycji tuż za MTS Kwidzyn i wyprzedzając pływaków Kormorana Olsztyn. GRATULUJEMY I ZYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW.
Do zobaczenia na kolejnych zawodach pływackich.