Wysoka wygrana juniorów OSiR Hajnówka na początku rundy wiosennej

07

W dniu 21.04.2013r. juniorzy młodsi OSiR Hajnówka zmierzyli się na wyjeździe w Juchnowcu z miejscowym Magnatem. Hajnowianie wygrywając 6:0 spotkanie udanie zainaugurowali rundę wiosenną.

Już od pierwszej minuty spotkania nasza drużyna była bardzo skoncentrowana, narzucając przeciwnikowi swój styl gry, czyli dobrą i skuteczną obronę oraz szybki zespołowy atak. Wynik spotkania otworzył w 10 minucie meczu po ładnej indywidualnej akcji Marek Klimczak. Od tego momentu z minuty na minutę przewaga naszej drużyny była coraz wyraźniejsza, co przełożyło się na kolejne strzelone bramki. Gospodarze do końca starali się zmienić niekorzystny wynik, jednakże na drodze stawał Piotr Aweksentiuk udanie interweniując w bramce. Wysoka wygrana to zasługa ambitnej i konsekwentnej gry całego zespołu. Młodzi piłkarze OSiR-u pokazali charakter w tym meczu, co dobrze rokuje na następne spotkania. Celem zespołu jest zajęcie drugiego miejsca w tabeli grupy II czego im wszyscy życzymy. Następne ważne dla układu tabeli spotkanie juniorzy rozegraja na boisku Ruchu Wysokie Mazowieckie.

Juniorzy młodsi: Magnat Juchnowiec – OSiR Hajnówka 0:6 (0:3)

Bramki dla OSiR zdobyli: Marek Klimczak 10' i 75', Maciej Czarnota 22' i 57', Sebastian Czurak 17', Dorian Wasilewicz 58'.

Skład OSiR: Piotr Awksentiuk (Nazaruk 60'), Paweł Awksentiuk, Lewczuk, Łojewski, K.Oksentowicz, Ciełuszecki (Zasim 41'), Trusiewicz, Klimczak, Czurak, Wasilewicz, Czarnota.Rez.Sadowski.

Mniej szczęścia mieli trampkarze OSiR Hajnówka w swoim pierwszym wiosennym występie. Mimo dobrej postawy na boisku musieli uznać wyższość gospodarzy z Wasilkowa, przegrywając 2:0. Kolejnym przeciwnikiem hajnowian będzie zespół MOSiR Bielsk Podlaski.

Trampkarze: KS Wasilków – OSiR 2:0 (1:0)

Skład OSiR: Sakowicz (Bedkowski 45'), Werszko, Haponiuk, Ostaszewski (Marczuk36), Sielewiesiuk, Markiewicz (Chilimoniuk 61'), Grygorowicz, Jeżyk, M.Oksentowicz, Wiluk, Siemieniuk.Rez.Jaroszuk