Informacja ze spotkania konsultacyjnego poświęconego Strategii Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2035 plus

01k

We wtorek, 10 listopada 2015 r., odbyło się kolejne spotkanie w ramach opracowywanej Strategii Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2035 plus. W trakcie spotkania poddane zostały także konsultacjom materiały opracowywane przez Lokalną Grupę Działania „Puszcza Białowieska” w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Spotkanie miało charakter otwarty, jego celem była prezentacja i poddanie dyskusji wyników dotychczasowych prac nad dokumentami.

Najważniejsze ustalenia ze spotkań, zawarte w analizie SWOT czy w formułowanych celach rozwoju, zamieszczane są na stronie internetowej Urzędu Miasta Hajnówka, w zakładce poświęconej Strategii (materiały do pobrania ze spotkania 10.11.2015 r. znajdują się poniżej).

http://hajnowka.pl/urzad1/konsultacje-spoleczne/7767-strategia-rozwoju-miasta-hajnowka.html

Opinie i uwagi w przedmiocie strategii można zgłaszać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie tel. 85 682 6445.

PLIKI DO POBRANIA:

SWOT do konsultacji

Priorytety, cele

 

Magdalena Chirko

Zastępca kierownika Referatu Polityki Gospodarczej

Urząd Miasta Hajnówka


Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.