Koncert „Żeby Polska była Polską...”

10

Hajnowska Fundacja Muzyki Kameralnej i Organowej, przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Hajnówka i Starostwa Powiatu Hajnowskiego zorganizowała kolejny koncert w naszej świątyni.

 

 

Dnia 23.08.2020r. po wieczornej Mszy św. o godz. 18.45 odbył się kolejny koncert pt. „Żeby Polska była Polską..." w ramach Hajnowskiej Fundacji Muzyki Kameralnej i Organowej. Wystąpił nasz chór wraz z Panem Organistą Konradem.

Podczas koncertu zostały zaprezentowane utwory religijne i patriotyczne jak: „Bogurodzica", „O Matko Miłościwa", „Legiony", „Przybyli ułani", „Pieśń Konfederatów", „Piechota". Dodatkowo został również zaprezenowany wiersz patriotyczny w wykonaniu naszego parafianina Bartłomieja.

Na zakończenie ks. proboszcz Zbigniew Niemyjski wraz z burmistrzem Miasta Hajnówka p. Jerzym Sirakiem z wielką atencją wyrazili dowody uznania dla występu chóru i podziękowali wszystkim za przybycie.

tekst: ks. Mariusz Woltański

zdjęcia: al. Daniel Konik

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.