Informacja z II spotkania poświęconego Strategii Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2035 plus

01

W dniu 03 listopada 2015 r., we wtorek, odbyło się drugie, warsztatowe spotkanie eksperckie w ramach opracowywanej Strategii Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2035 plus.

 

Do udziału w kolejnym spotkaniu zaproszeni zostali m.in. przedstawiciele sektora nauki, przedsiębiorczości, organizacji pozarządowych, oświaty, sportu, kultury, turystyki, pomocy społecznej, Rady Miasta oraz samorządu miasta.

Spotkanie miało charakter konsultacji społecznych prowadzonych w wąskim gronie ekspertów. Przedstawiciele samorządu miasta oraz zaproszeni eksperci z innych instytucji i organizacji funkcjonujących w mieście, pod kierunkiem prowadzących spotkanie ekspertów zewnętrznych, pracowali w obszarze stanu istniejącego oraz możliwych kierunków rozwoju miasta, w tym priorytetów rozwoju miasta.

Dotychczasowe ustalenia i wyniki prac zespołu, które załączone są poniżej, zostaną przedstawione na otwartym spotkaniu konsultacyjnym w dniu 10 listopada br. (wtorek), w sali nr 12 Urzędu Miasta (parter) o godz. 17.00, na które zapraszamy wszystkich mieszkańców.

Opinie i uwagi można zgłaszać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie tel. 85 682 6445.

02

PLIKI DO POBRANIA:

Analiza SWOT

Priorytety SWOT

Magdalena Chirko

Zastępca kierownika Referatu Polityki Gospodarczej

Urząd Miasta Hajnówka

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.