Strategia rozwoju miasta Hajnówka – badanie opinii

baner strategia

Rozpoczęły się prace nad Strategią Rozwoju Miasta Hajnówki. Dokument zostanie opracowany na lata 2016 – 2035 plus i na ten okres wyznaczy kierunki rozwoju naszego miasta. Od wtorku 6 października ruszyły pierwsze badania ankietowe, które mają na celu zebranie opinii mieszkańców na temat m. in. przyszłości miasta.

 

Formularze ankiet dostępne są na stronie internetowej www.hajnowka.pl, w formie papierowej w budynku Urzędu Miasta Hajnówka oraz dystrybucji poprzez wolontariuszy.

Badania ankietowe, które mają na celu zebranie opinii mieszkańców ogółem oraz osobno wybranych 3 grup mieszkańców: przedsiębiorców lokalnych, działaczy organizacji pozarządowych oraz pracowników samorządu i instytucji podległych. Dodatkowo przygotowana została ankieta adresowana do wszystkich mieszkańców, która ma odpowiedzieć na pytania dotyczące oferty kulturalnej Hajnówki.

Formularze ankiet dostępne będą na stronie internetowej www.hajnowka.pl oraz w formie papierowej: w budynku Urzędu Miasta Hajnówka oraz dystrybucji poprzez wolontariuszy.

Zapraszamy zainteresowanych do wyrażenia swoich opinii i aktywne włączenie się do dyskusji o przyszłości Hajnówki.

Prosimy o wypełnienie ankiet internetowych, które znajdują się pod tym linkami:

Ankieta badawcza - MIESZKAŃCY

Ankieta badawcza - PRZEDSIĘBIORCY LOKALNI

Ankieta badawcza - ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Ankieta Badawczaa - OFERTA KULTURALNA

Ankiety wypełnione w wersji papierowej należy składać w sekretariacie Urzędu Miasta Hajnówka pok. 219 do dnia 20.10.2015 r.

Jerzy Sirak

 

Burmistrz Miasta Hajnówka

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.