Zapraszamy organizacje pozarządowe na spotkanie związane z opracowywanym Programem Rewitalizacji Miasta Hajnówka

Rozwój Hajnówki jest w dużej mierze zależny od aktywności społecznej jej mieszkańców. To organizacje pozarządowe realizują ważne zadania dla rozwoju gminy i będąc blisko mieszkańców odpowiadają na ich potrzeby. Rewitalizacja, wspierana środkami Unii Europejskiej, jest szansą dla naszego miasta. Warto aktywnie kształtować proces rewitalizacji, bo w najbliższych latach będzie ona jednym z głównych mechanizmów lokalnego rozwoju.

W związku z przygotowywaniem Programu Rewitalizacji Miasta Hajnówka – Hajnówka OdNowa - zapraszamy organizacje pozarządowe na spotkanie pod hasłem: "Organizacje pozarządowe jako czynnik sukcesu procesu rewitalizacji w Hajnówce".

Celem spotkania będzie zebranie i opracowanie pomysłów na rozwój Hajnówki, które mogą być realizowane w ramach tworzonego programu rewitalizacji.

Organizacje pozarządowe mogą odegrać ważną rolę i realizować wiele istotnych zadań mających na celu wzrost jakości życia w mieście. Spotkanie poprowadzą dr Katarzyna Sztop-Rutkowska oraz Agnieszka Maszkowska z Fundacji SocLab.

Spotkanie odbędzie się 9 lutego 2017 r. (czwartek) o godz. 13.00 w Urzędzie Miasta Hajnówka (sala konferencyjna nr 12). Przewidywany czas trwania spotkania – ok. 2 godz.

W razie jakichkolwiek pytań do kontaktu w powyższej sprawie pozostaje Magdalena Chirko, tel. 85 682 64 45, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.