Spotkanie dedykowane przedsiębiorcom pt. „Rewitalizacja jako szansa dla społecznego i gospodarczego rozwoju Hajnówki”

Hajnówka, dnia 26 stycznia 2017 r.
PG.041.2.2016

         
Szanowni przedsiębiorcy, rozwój gospodarczy w Polsce coraz bardziej uzależniony jest od lokalnych rynków produkcji i usług. Aby na nim osiągać sukces trzeba poszukiwać nie tylko nowych innowacyjnych produktów, ale także trafiać do specyficznych grup docelowych i wykorzystywać wszelkie możliwe impulsy inwestycyjne.

Rewitalizacja wspierana środkami Unii Europejskiej jest jedną z takich idei, które dają szansę zarówno, lokalnym przedsiębiorcom jak i całym lokalnym wspólnotom. Warto się przyglądać rewitalizacji ponieważ w najbliższych latach będzie ona jednym z głównych mechanizmów lokalnego rozwoju.

W związku z tym, że właśnie trwają prace nad przygotowaniem Programu Rewitalizacji Miasta Hajnówka zapraszam serdecznie na spotkanie pod hasłem: „Rewitalizacja jako szansa dla społecznego i gospodarczego rozwoju Hajnówki”.

Spotkanie poprowadzi Jacek Gralczyk - wykładowca Collegium Civitas, edukator Instytutu Edukacji Zaangażowanej im. Heleny Radlińskiej, mentor w programie systemowym „Modelowa Rewitalizacja Miast”, praktyk procesów tworzenia lokalnych programów rewitalizacyjnych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 7 lutego 2017 r. (wtorek) o godz. 13.00 w Urzędzie Miasta Hajnówka (sala konferencyjna nr 12). Przewidywany czas trwania spotkania - 2 godz.

Liczę na Państwa obecność. W razie jakichkolwiek pytań do kontaktu w powyższej sprawie pozostaje Magdalena Chirko, tel. 85 682 64 45, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .


Jerzy Sirak
Burmistrz Miasta Hajnówka

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.