Druga wygrana Młodzików Puszcza Hajnówka w rozgrywkach ligowych

W dniu 15.09.2019r. młodziki KS Puszcza Hajnówka rozegrały swój drugi mecz ligowy. W drugiej kolejce naszym przeciwnikiem była drużyna Narwi Choroszcz. Tym razem rywal był bardziej wymagający niż przed tygodniem, kiedy to odprawiliśmy drużynę Pasji Kleosin z bagażem 16 bramek.

W idealnych warunkach bo na pięknej murawce i przy sztucznym oświetleniu, w ciepły wieczór rozegraliśmy w Choroszczy fantastyczne zawody. Pokonaliśmy rywali 5:1 po bardzo dobrej grze, ale wynik nie odzwierciedla całego spotkania. Graliśmy bardzo mądrze w obronie i utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce, a także stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych. Rywal nie ustrzegł się kilku prostych błędów i dlatego musiał uznać wyższość zawodników z Hajnówki. W pierwszej połowie strzeliliśmy dwie bramki z rzutów wolnych, pierwszy wykorzystał Bartosz Tarasiuk chytrze strzelając po ziemi obok muru. Drugi rzut wolny perfekcyjnie wykonał Kacper Jakimiuk, gdzie piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Trzecią bramkę po indywidualnej akcji dołożył Kacper Suchocki. W pierwszej połowie gospodarze odpowiedzieli jednym golem z rzutu wolnego. Po przerwie gra się nie zmieniła, stworzyliśmy kolejne sytuacje, które na gole zamienili Hubert Hołota i ponownie Bartosz Tarasiuk.

Skład KS Puszcza Hajnówka: Mikołaj Pawluczuk, Kamil Hłasko, Kacper Jakimiuk, Jakub Bielawski, Bartosz Tarasiuk, Hubert Hołota, Kacper Suchocki, Kacper Tyczyno, Szymon Plewa, Szymon Piwowarski, Tomasz Jakoniuk, Julian Ignaciuk, Teodor Smyk.

W trzeciej kolejce, w najbliższą sobotę, będziemy u siebie podejmować Juniora Białystok.

Wyniki można śledzić na portalu "Łączy nas piłka” w kategorii młodzik D-1, Grupa 1.