Zawodnicy U.K.S. Hajnówka wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Boksie

07b

W dniach 12-13.09.2020r. w Sokółce odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego. W zawodach brało udział czterech zawodników U.K.S. Unia Hajnówka. Dwaj z nich biorą udział w treningach od października 2019r. i były to ich pierwsze walki na mistrzostwach: młodzik Damian Korniluk (90 kg) zajął II miejsce, natomiast kadet Gracjan Kufel (52 kg) zajął II miejsce.

Podczas zawodów kadet Jakub Karbowski (70 kg) zajął I miejsce i został Mistrzem Województwa Podlaskiego pokonując w dobrym stylu zawodników z OSiR Suwałki i w finale zawodnika Tiger Łomża.

Na ringu wystąpił, również w dobrym pojedynku, adept Nikodem Weremiejuk, walcząc z zawodnikiem OSiR Suwałki.

Dariusz Pieśluk

Poniższa galeria zdjęć przedstawia fotografie uczestników Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Boksie. Zawodnicy stoją na ringu z sędzią. Sędzia trzyma zwycięzcę za rękę i unosi ją w górę.