Prawo jazdy na motocykl? Zapraszenie do Bielska Podlaskiego

5pj

W środę, 17 czerwca 2020 r., o godz. 8.45, w Bielsku Podlaskim, rozpoczął się pierwszy - historyczny - egzamin na kategorię A prawa jazdy. Tego dnia egzaminy na motocykle (w różnych kategoriach) zdawało 7 kandydatów przygotowanych przez OKS Duet z Siemiatycz. Wszyscy spisali się znakomicie i opuścili Bielsk Podlaski zadowoleni. Poza pozytywnymi wynikami egzaminów otrzymali jeszcze upominki od WORD Białystok, a szkoła nauki jazdy pistolet radarowy RAPID, który wykorzysta przy szkoleniu kolejnych kandydatów na kierowców.

Siemiatycki Ośrodek Szkolenia Kierowców już zapowiedział, że za kilkanaście dni wyśle do Bielska kolejną grupę kandydatów na kierowców jednośladów. Egzaminom i wynikom z zainteresowaniem przyglądało się też kilku instruktorów z innych ośrodków szkolenia kierowców z Bielska Podlaskiego i okolic, którzy zapowiedzieli, że ich kursanci również będą zdawali w bielskiej Filii WORD Białystok.

WORD Białystok oferuje warunki promocyjne także innym OSK-om, które zechcą nawiązać współpracę przy tworzeniu grup egzaminacyjnych w filii w Bielsku. To bardzo dobre rozwiązanie organizacyjne dla ośrodków, które mogą jednego dnia zapewnić miejsca egzaminacyjne większej grupie swoich kandydatów. Docelowo WORD Białystok planuje przeznaczyć jeden dzień w tygodniu tylko dla większych grup z ośrodków szkolenia kierowców. Co ważne, w razie niepowodzenia zdający może jeszcze tego samego dnia przystąpić do powtórki. Ponadto każdy ośrodek, aż do końca sezonu motocyklowego, może z kursantami na kategorię A skorzystać z placu manewrowego za symboliczną złotówkę. Wystarczy tylko zgłosić taką potrzebę do Biura Obsługi Klienta w Filii WORD lub w Dziale Szkoleń białostockiego WORD.

 

Katarzyna Hantke

Kierownik Działu Inwestycji i Rozwoju


Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.