Podjęliśmy wyzwanie! Dołączyliśmy do Drużyny Kubusia!

20.06.16 wyzwanie

Burmistrz Miasta Hajnówka Jerzy Sirak wraz z pracownikami Urzędu Miasta Hajnówka podjęli wyzwanie, biorąc udział w akcji charytatywnej #GaszynChallenge na rzecz Kubusia chorego na SMA. Zostali nominowani przez Chór Miasta Hajnówka.

 

Chłopczyk potrzebuje 10,5 mln zł na najdroższy lek świata, który może mu pomóc powrócić do zdrowia i cieszyć się życiem tak jak każde zdrowe dziecko. Więcej na: https://www.siepomaga.pl/kubus

Zasady akcji są bardzo proste, osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, 10 przysiadów wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Kubusia z Hajnówki lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, przysiadów, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Link do wpłaty: siepomaga.pl/gaszynchallengekuba

Do podjęcia wyzwania nominujemy:

  •  Związek Miast Polskich
  •  Radę Miasta Hajnówka
  •  Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Hajnówce
  •  Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Hajnówce
  •  Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Hajnówce.

Życzymy Powodzenia

 

BĄDŹMY Z KUBUSIEM W WALCE O ŻYCIE! Jeśli możesz - pomóż! Jeśli nie możesz - udostępnij... Dołącz do drużyny Kubusia, niech dowie się o nim cały świat!

 

Drużyna Kubusia - razem wygramy z SMA!

Licytując, kupując i sprzedając, ratujesz Kubusia! LICYTACJE DLA KUBUSIA NA FACEBOOKU

 

Emilia Korolczuk

Urząd Miasta Hajnówka


Transkrypcja do materiału video

Chór hajnowski nominował Burmistrza Hajnówki i pracowników urzędu do akcji #GaszynChallenge na rzecz Kubusia. Dziękujemy bardzo za tę nominację. Wszyscy życzymy Kubusiowi przede wszystkim zdrowia i skutecznej terapii. Organizatorom tej akcji jak największej skuteczności, aby udało się zgromadzić fundusze pozwalające na leczenie Kubusia. Dziękujemy wszystkim, którzy się angażują. Jednocześnie nominujemy do kontynuacji tej akcji: Związek Miasta Polskich, Radę Miasta Hajnówki, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Hajnówce, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Hajnówce, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Hajnówce. Jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy angażują się w tej akcji.

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.