28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dwunastego stycznia rozbrzmiewał w całej Polsce, w tym również w Hajnówce

09

Dobroczynna akcja, jaką jest WOŚP przez ostatnie, niemalże trzy dekady całkowicie wpisała się w świadomość Polaków i kulturę naszego kraju. Zjawisko to staje się pewną stałą tradycją również w Szkole Podstawowej nr2.

W 2020r. fundacja skupi się w głównej mierze na zebraniu środków na nowoczesne urządzenia dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnorakich operacji. Oprócz zbiórek pieniędzy WOŚP-owi towarzyszy szereg imprez i atrakcji. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr2 nie tylko zbierali do puszek. Młodzież udzielała się również podczas prowadzenia aukcji, zabaw dla dzieci, a także szkoleń w udzielaniu pierwszej pomocy w ramach programu Ratujemy i Uczymy Ratować, który prowadzony jest przez Fundację WOŚP.

Mieszkańcy chętnie wrzucali do puszki coś od siebie w zamian otrzymując charakterystyczną naklejkę Wielkiej Orkiestry. Dzielmy się dobrem. Siema!

Joanna Rejent


Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.