Powołanie Instytutu Nauk Leśnych w Hajnówce

30 września 2019 r., na mocy nowego statutu i regulaminu organizacyjnego Politechniki Białostockiej, Zamiejscowy Wydział Leśny Politechniki Białostockiej w Hajnówce zakończył swoje funkcjonowanie w dotychczasowej formule. W jego miejsce, 1 października, powołany został Instytut Nauk Leśnych wchodzący w skład Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku.

 

Głównym zadaniem Instytutu jest prowadzenie badań naukowych w dyscyplinie nauk leśnych, natomiast wszelkie sprawy związane z nauczaniem studentów na kierunku leśnictwo będą należały bezpośrednio do kompetencji wydziału.

W związku ze zmianami organizacyjnymi, studenci pierwszego roku, zarówno studiów pierwszego stopnia (inżynierskich), jak i drugiego stopnia (magisterskich), stacjonarnych i niestacjonarnych, rozpoczęli w październiku zajęcia na kampusie głównym Politechniki w Białymstoku przy ul. Wiejskiej w Białymstoku.

źródło: https://zwl.pb.edu.pl/

 

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.