Artykuły

Rozbudowa centrum turystyczno-rekreacyjnego w Hajnówce

  

Projekt „Rozbudowa centrum turystyczno-rekreacyjnego w Hajnówce". Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Narodowego Programu dla Polski PHARE 2002 Fundusz Małych Projektów Infrastrukturalnych PL.2002/000-580.03.05.

 

Projekt został zrealizowany w latach 2004-2005. Całkowita wartość projektu wyniosła 198 577,36 EUR w tym dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej: 148 933,02 EUR oraz wkład własny Miasta Hajnówka 47 752,76 EUR.

Realizacja projektu obejmowała wybudowanie wielofunkcyjnego kompleksu sportowego: dwóch kortów tenisowych z terenem przeznaczonym na widownię, skatepark i funboxy, boisko do nauki gry w tenisa ziemnego oraz wielofunkcyjne boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę.

W wyniku realizacji projektu „Rozbudowa centrum turystyczno-rekreacyjnego w Hajnówce" znacząco przyczyni się do rozwoju kultury fizycznej, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Ogólnodostępny obiekt oraz znaczne rozszerzenie oferty bezpłatnych zajęć umożliwi mieszkańcom miasta, a w szczególności młodzieży realizację ich pasji i zamiłowań sportowych w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.