Projekty

Przystosowanie pomieszczeń Zespołu Szkół nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Hajnówce na potrzeby przygranicznych spotkań młodzieży niepełnosprawnej

Projekt „Przystosowanie pomieszczeń Zespołu Szkół nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Hajnówce na potrzeby przygranicznych spotkań młodzieży niepełnosprawnej”. Realizacja zadania odbyła się przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach Funduszu Projektów Infrastruktury Okołobiznesowej Narodowego Programu dla Polski PHARE 2003 PL 2003/005-710.06.01

Projekt został zrealizowany w latach 2005-2006. Całkowita wartość projektu wyniosła 138 610,00 EUR w tym z dofinansowania 85 820,71 EUR oraz wkład własny Miasta Hajnówka 52 89,29 EUR.

Realizacja projektu obejmowała likwidację barier architektonicznych w budynku szkolnym i na zewnątrz, II etap wymiany okien na korytarzach szkolnych i pracowniach przedmiotowych, wymiana grzejników żeberkowych na konwektorowe z zaworami termoregulacyjnymi, stworzenie laboratorium językowego.


Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.