Projekty

Wzmocnienie transgranicznych powiązań komunikacyjnych miasta Hajnówk


Projekt „Wzmocnienie transgranicznych powiązań komunikacyjnych miasta Hajnówka”. Realizacja zadania odbyła się przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej z Programu PHARE 2003 „Przygotowanie projektów infrastrukturalnych w ramach INTERREG III A” PL 2003/005-710.01.05

Projekt został zrealizowany w latach 2005-2006. Całkowita wartość projektu wyniosła 15 980,00 EUR w tym dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej: 11 985,00 EUR oraz wkład własny Miasta Hajnówka 3 995,00 EUR.

Celem projektu było wykonanie dokumentacji technicznej i studium wykonalności na budowę ulic miejskich. Ulice objęte projektem: Targowa na odcinku od ul. Bielskiej do ul. Górnej, ulica bez nazwy od ul. 11-go Listopada do ul. Rakowieckiego, Odległa, Strzelecka, Letnia, Wiosenna, Jutrzenki, Pogodna. Realizacja projektu pozwoliła na osiągnięcie następujących rezultatów: poprawiła się przepustowość komunikacyjna Hajnówki, płynność ruchu i komfort jazdy,Poprawiła się dostępność do infrastruktury i dostępność komunikacyjna z zewnątrz, umożliwiająca szybki i bezpieczny dostęp do sieci dróg.

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.