Regulamin konkursu MŁODZI AKTYWNI SKUTECZNI 2018

Regulamin konkursu MŁODZI AKTYWNI SKUTECZNI 2018

Czytaj więcej...

 

Roboty PHOTON bawią i uczą w Szkole Podstawowej nr 2

8

W ramach projektu Młodzi Aktywni Skuteczni, zorganizowanego przez Burmistrza Miasta Hajnówka, zapoznaliśmy młodszych kolegów i koleżanki z klas I-III z możliwościami edukacyjnymi robotów Photon.
Photon - to pierwszy na świecie robot, który rozwija się razem z dzieckiem, jest robotem stworzonym do nauki programowania i został zaprojektowany dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Czytaj więcej...

 

Muzyczne Poranki – Szkolny Zespół Instrumentalny.

IMG 20171213 094500

Zespół Instrumentalny działający w Szkole Podstawowej nr 4 w Hajnówce uczestniczył w programie Młodzi, Aktywni, Skuteczni zorganizowanego przez Burmistrza Miasta Hajnówka.

Czytaj więcej...

 

Metamorfozy w kawiarence Bystry Czaj

04

Przez ostatnie miesiące kawiarenka "Bystry Czaj" w Zespole Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce przeszła dużą metamorfozę.

Czytaj więcej...

 

IV edycja konkursu MŁODZI, AKTYWNI, SKUTECZNI 2017

02a


Konkurs MŁODZI AKTYWNI SKUTECZNI został zorganizowany przez Burmistrza Miasta Hajnówka już po raz czwarty. Jego celem jest wsparcie inicjatyw i aktywności młodzieży hajnowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej...

 

Rusza kolejna edycja projektu MŁODZI AKTYWNI SKUTECZNI!!

Czytaj więcej...

"Misja Białorus" - kolejny film Fantastycznych Fizyków Filmowych

05m

"Fantastyczni Fizycy Filmowi" - grupa młodzieży z II Liceum Ogólnokształcącego z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce.

Czytaj więcej...

Podsumowanie projektu MŁODZI AKTYWNI SKUTECZNI w Zespole Szkół nr 2

18

Pomysł na inicjatywę zrodził się już we wrześniu dzięki liderce klasy IAg Julii Waskiewicz. Pełna pomysłów i działań do zrealizowania zebrała grupę liczącą 7 osób.

Czytaj więcej...

„Jak przygoda to tylko w Warszawie" – wycieczka klas I gimnazjum

22

2 grudnia uczniowie klas IA i IB gimnazjum, naładowani pozytywną energią, chęcią zwiedzania stolicy i poznania nowych, nieznanych miejsc, wybrali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Podróż nie dłużyła się, w autokarze każdy znalazł dla siebie zajęcie.

Czytaj więcej...

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.