Protokół z przebiegu konsultacji społecznych Rocznego programu współpracy miasta Hajnówka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok

Protokół z przebiegu konsultacji społecznych
Rocznego programu współpracy miasta Hajnówka z organizacjami pozarządowymi oraz
innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok


Termin konsultacji: od 13.09.2017 r. do 27.09.2017 r.

Przedmiotem konsultacji był Roczny program współpracy miasta Hajnówka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok.

Konsultacje przeprowadzone zostały w celu poznania opinii w sprawie poddanej konsultacji.

Konsultacje przeprowadzono w formie pisemnej poprzez przyjmowanie uwag i wniosków do projektu „Rocznego programu współpracy miasta Hajnówka z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok”, który został opublikowany na stronie internetowej miasta Hajnówka oraz wyłożony do wglądu w Referacie Polityki Gospodarczej Urzędu Miasta Hajnówka, w pokoju nr 220.

W wyznaczonym terminie wpłynęły uwagi pięciu organizacji.  Zestawienie zgłoszonych opinii i uwag oraz informacje o ich uwzględnieniu zawiera załącznik do protokołu.

Na tym protokół zakończono.

 

PLIK DO POBRANIA:

Protokół z konsultacji


Protokół sporządziła: Inspektor Barbara Dmitruk 

Zatwierdził: Burmistrz Jerzy Sirak       

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.