Zaproszenie na konsultacje z mieszkańcami Strategii Rozwoju Miasta Hajnówka

Hajnówka przyszłości.

Zaproszenie na konsultacje z mieszkańcami Strategii Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2035 plus oraz Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 dla regionu Puszczy Białowieskiej.

Szanowni Mieszkańcy Hajnówki,

Serdecznie zapraszam na spotkanie konsultacyjne w związku z opracowywaniem Strategii Rozwoju Miasta Hajnówka na lata 2016-2035 plus. Spotkanie odbędzie się 10 listopada o godzinie 17.00 w sali nr 12 Urzędu Miasta Hajnówka (parter). W trakcie spotkanie poddany zostanie także konsultacjom dokument opracowywany przez Lokalną Grupę Działania „Puszcza Białowieska" – Lokalna Strategia Rozwoju na lata 2014-2020.

Doceniając znaczenie udziału społeczności lokalnej w procesie strategicznego planowania, organizowane spotkanie o charakterze konsultacji społecznych będzie miało na celu poznanie preferencji mieszkańców i ich wizję rozwoju Hajnówki. Zbiorowa wiedza i doświadczenie, dotyczące sytuacji i miejscowych uwarunkowań, pozwoli stworzyć optymalny plan rozwiązywania istniejących problemów oraz kierunków przyszłych długofalowych działań. Dobrze opracowana, dzięki udziałowi mieszkańców strategia pozwoli na efektywniejsze planowanie działań i wydatków inwestycyjnych i społecznych w Hajnówce.

Gorąco zapraszam wszystkich do wyrażenia swoich potrzeb, uwag i opinii o rozwoju i przyszłości Hajnówki.

Jerzy Sirak, Burmistrz Hajnówki

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Puszcza Białowieska"

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z Panią Magdaleną Chirko tel. 85 682 6445, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.