„Montaż indywidualnych źródeł energii elektrycznej w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Miejskiej Hajnówka”

Stopka w kształcie poziomego białego prostokąta. Na niej znajdują się cztery loga: od lewej: pionowy pochylony prostokąt w kolorze granatowym, na nim trzy gwiazdy w kolorach: białym, żółtym i czerwonym. Po prawej stronie napis: Fundusze Europejskie Program Regionalny; drugie logo:  po lewej stronie kształt biało – czerwonej flagi. Po prawej stronie czarny dwurzędowy napis: Rzeczpospolita Polska; trzecie logo: Głównym motywem jest żubr zbudowany z różnobarwnych kwadratów, tworząc nowoczesną kompozycję, nawiązującą do współczesnego obrazu komputerowego. Po lewej stronie logotypu widnieje napis: Podlaskie; czwarte logo:  po prawej flaga Unii Europejskiej: Poziomy ciemnoniebieski kwadrat, pośrodku dwanaście żółtych gwiazdek ułożonych w kształcie koła. Po lewej napis: Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

W dniu 5 grudnia 2018 r. Burmistrz Miasta Hajnówka podpisał umowę z Województwem Podlaskim na dofinansowanie realizacji projektu pn. „Montaż indywidualnych źródeł energii elektrycznej w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Miejskiej Hajnówka”. Wniosek miasta Hajnówka został wybrany do dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 w ramach osi priorytetowej V. Gospodarka niskoemisyjna, działania 5.1 Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii w kwocie 481 668,00 przy dofinansowaniu w kwocie 337 167,60 zł.

 

Projekt dotyczy montażu instalacji fotowoltaicznych na budynkach szkół na terenie miasta Hajnówka. W ramach projektu zostaną wykonane 2 kompletne instalacje o łącznej mocy 80 kW. Wszystkie budynki, na których będą montowane instalacje należą do Gminy Miejskiej Hajnówka.

Beneficjenci ostateczni to mieszkańcy gminy, użytkownicy obiektów w których zostaną zainstalowane urządzenia. Projekt zakłada dostawę i montaż kompletnych zestawów fotowoltaicznych oraz wpięcie ich w istniejące systemy instalacji.

Zakończenie zadania planowane jest na koniec czerwca 2019r.

 


 

CZYTAJ WIĘCEJ:

Montaż paneli fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej dobiega końca -  26 września 2019r.

Umowa na montaż instalacji fotowoltaicznych podpisana - 30 kwietnia 2019r.

Umowa na świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego podpisana - 23 kwietnia 2019r.

 

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.