Gmina Miejska Hajnówka realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Otwarta szkoła”

logo FPER RP Podlaskie UEEFS

Celem projektu jest wsparcie rozwoju 69 uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hajnówce oraz Gimnazjum nr 1 w Hajnówce poprzez wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, w tym jej dostosowanie do zdiagnozowanych potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych uczniów, doskonalenie umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych 38 nauczycieli, a także doposażenie placówek w niezbędną infrastrukturę techniczną.

 

Okres realizacji projektu: od 03.04.2018 r. do 30.04.2019 r.

Dofinansowanie projektu z UE: 384.559,25 zł.

W ramach realizacji projektu pt. "Otwarta szkoła" doposażono w/w placówki w sprzęt multimedialny o wartości przeszło 84.000 zł, w tym 45 laptopów, 2 tablice multimedialne, 2 projektory i dwa urządzenia wielofunkcyjne oraz pomoce dydaktyczne o wartości 16.680 zł (książki, ćwiczenia słowniki i materiały papiernicze) do prowadzenia dodatkowych zajęć z języka angielskiego, cyfrowych oraz z doradztwa edukacyjno – zawodowego.

Czytaj więcej:

http://hajnowka.pl/miasto-i-okolice/oswiata/projekt-otwarta-szkola.html

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.