OGŁOSZENIE BURMISTRZA MIASTA HAJNÓWKA -w sprawie przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko i do opracowania prognozy oddziaływania na środowisko

PG.042.6.2017

OGŁOSZENIE BURMISTRZA MIASTA HAJNÓWKA

Stosownie do art. 21, art. 39 i art. 40, w związku z art. 46 pkt. 2, art. 47, art. 54 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 353 ze zm.) - informuję o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko i do opracowania prognozy oddziaływania na środowisko dla projektu dokumentu „Program Rewitalizacji Miasta Hajnówka". Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją do w/w sprawy oraz składać wnioski do opracowywanego w/w dokumentu w siedzibie Urzędu Miasta Hajnówka, ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka, w pokoju nr 221 w godz. 8.00 -15.30. w terminie do dnia 7 kwietnia 2017r.

Uwagi i wnioski mogą być wnoszone:

  • w formie pisemnej,
  • ustnie do protokołu,
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy i przedmiot wniosku.

Procedura strategicznej oceny oddziaływania na środowisko ma na celu dostarczenie informacji na temat potencjalnych oddziaływań na środowisko, które mogą zaistnieć, w związku z wdrożeniem dokumentu „Program Rewitalizacji Miasta Hajnówka".

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Burmistrz Miasta Hajnówka.

Burmistrz Miasta Hajnówka

Jerzy Sirak

Hajnówka, dnia 15 marca 2017 roku

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.