Jaki będzie skwer przy Urzędzie Miasta? Zadecydujemy o tym wspólnie

logo HajnowkaOdNowa

Jaki będzie skwer przy Urzędzie Miasta?
Zadecydujemy o tym wspólnie.

Skwer przy Urzędzie Miasta wymaga gruntownej odnowy. Chcielibyśmy aby w jego projekt zaangażowali się mieszkańcy naszego Miasta. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o zgłaszanie uwag, propozycji uzupełnienia planowanego zagospodarowania o funkcje, jakie Państwa zdaniem powinien spełniać skwer im. Dymitra Wasilewskiego.

 

Burmistrz Miasta Hajnówka Jerzy Sirak liczy na wspólną, merytoryczną dyskusję i pomysły mieszkańców oraz turystów. Chcielibyśmy aby w ten sposób powstał nowy projekt skweru, który stanie się miejscem spotkań oraz wypoczynku wszystkich osób przebywających w Hajnówce.
Liczymy na Państwa opinie oraz pomysły.

.Jaki jest skwer według Państwa w tej chwili?
Jaki powinien być w przyszłości?

Propozycja zagospodarowania skweru, wynikająca ze zgłoszonych uwag, zaraz po jej opracowaniu będzie przedstawiona do dalszych konsultacji z mieszkańcami.

Propozycje i pomysły zagospodarowania skweru można wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub składać w Sekretariacie Urzędu Miasta, pok. 219 do dnia 31 sierpnia 2018 r.

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.