Młodziki OSiR Hajnówka w pogoni za Orłem Siemiatycze

17

W dniu 12.10.2014r. młodzicy OSiR Hajnówka zanotowali drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonali na swoim boisku groźny zespół z Bielska Podlaskiego.

Od pierwszych minut spotkanie było wyrównane do momentu, kiedy Filip Kot po jednej ze swoich szarży na bramkę przeciwnika został nieprawidłowo zatrzymany w polu karnym przez bramkarza przyjezdnych. Sędzia nie miał wątpliwości i bez wahania wskazał na 9 metr. Rzut karny pewnie wykorzystał Jakub Owłasiuk, który otworzył wynik spotkania. Od tego momentu zespół OSiR-u przejął całkowicie kontrolę nad meczem. Szybkie kombinacyjne akcje napastników Daniela Kozaczka, Piotra Daniszewskiego i Dominika Durzyńskiego nie dawały chwili oddechu obrońcom gości oraz stwarzały kolejne okazje do podwyższenia wyniku. W 23 minucie po jednej z wielu akcji Paweł Sieńczuk strzałem w długi róg bramki przeciwnika strzelił bramkę na 2:0. Kiedy wydawało się, że zaraz któryś z hajnowskich piłkarzy doprowadzi do powiększenia dorobku bramkowego, to na drodze stawał bramkarz, który ratował gości przed kolejnymi golami. Mimo wielu starań piłkarzy OSiR-u wynik meczu nie uległ już zmianie. Na wyróżnienie zasłużył cały zespół, ale kluczem do zwycięstwa były bezbłędne decyzje w grze obronnej Jakuba Borowskiego, Gabriela Chilimoniuka, Krystiana Dutkowskiego i Michała Gagana. Dzięki zdobytym trzem punktom hajnowskie młodziki awansowały na fotel wicelidera grupy III. Decydujące spotkanie, które będzie miało duży wpływ na miejsce naszych młodzików w tabeli, zostanie rozegrane 26.10.2014r w Mielniku.

Młodziki : OSiR Hajnówka – MOSiR Bielsk Podlaski 2:0 (2:0)

Bramki dla OSiR: Jakub Owłasiuk 6', Paweł Sieńczuk 23'.

Skład OSiR: Michał Gagan, Krzysztof Masajło, Krystian Dutkowski, Gabriel Chilimoniuk, Jakub Owłasiuk, Paweł Sieńczuk,, Filip Kot, Piotr Daniszewski, Dominik Durzyński, Daniel Kozaczuk, Marcel Tomaszuk, Stanisław Artemiuk, Konrad Jaroszuk, Dominik Topolski, Karol Grygoruk. Trener Marek Hanula