Maja Noskowicz brązową medalistką Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

Na zdjęciu zwyciężczynie biegu stoją na podium.

12 września 2020 r. w Sobotę na stadionie STARTU w Lublinie, odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce.

Bardzo dobrze na tych zawodach pobiegła zawodniczka Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA, Maja Noskowicz (obecnie uczennica IV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku), która na swoim koronnym dystansie zajęła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal z wynikiem 1:41,92, jest to jej nowym rekord życiowy. Udany debiut na swoim koncie odnotuje również zawodnik naszego Klubu Mateusz Biedrycki (uczeń Szkoły Podstawowej w Narewce), który w biegu na dystansie 2000m zajął 4 miejsce z wynikiem 6:28,62, i poprawił swój rekord życiowy o 12 sekund. Nasz najlepszy sprinter Paweł Nazaruk zajął ósme miejsce z wynikiem 12,62. Jego koleżanka ze szkoły Olga Gierasimiuk (uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Hajnówce) w biegu na 100 m zajęła trzynaste miejsce z wynikiem 14,46.