Kolejne sukcesy lekkoatletów KS PARKIET HAJNÓWKA

20.09.08 KS Parkiet

Za nami kolejne Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce tym razem w kat. U18 i U20 w Białymstoku. Trójka naszych zawodników z Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA Łukasz Klimiuk - podopieczny trenera Romana Sacharczuka, Roksana Kozar i Weronika Nikiciuk - podopieczne trenera Andrzeja Grygoruka, wywalczyli medale w trzech kolorach. Łukasz Klimiuk w biegu na dystansie 800m zdobył złoty medal z wynikiem 2:00,71 w obu kategoriach wiekowych, Roksana Kozar zwyciężyła w kat. U18 i zdobyła srebrny medal na dystansie 100m 13,28 w kat. U18 i U20. Weronika Nikiciuk zdobyła brązowy medal na dystansie 400m z wynikiem 69,54. w kat. U18 i U20 natomiast w kat. U18 zajęła drugie miejsce.