Turnieje rocznika 2012 i 2013

07

Jagiellonia Białystok, Talent Białystok, Junior Białystok, Junior Ełk, Falcon Sokółka, FCBA, Leśna Białystok, Orzeł Siemiatycze, Akademia Malucha - łącznie 24 zespoły wzięły udział w dwóch turniejach tego dnia.

Bambini Cup - organizowany przez Akademię Malucha.
Od godziny 09:00 do 13:00 rywalizowali ze sobą chłopcy ze starszego rocznika, natomiast od 13:00 do 17:00 młodsi zawodnicy. Dobra organizacja i dużo minut do rozegrania, to coś co charakteryzowało ten turniej. Grając w formule 3 zawodników + bramkarz gra była intensywna, na pewno wyjdzie to każdemu na ogromny plus.
Szczególna pochwała dla pierwszego zespołu z 2013 rocznika, który wygrał wszystkie swoje mecze, strzelił mnóstwo bramek, a dodatkowa zasługa po ich stronie, ponieważ grali bez przerwy i możliwości odpoczynku - przyczyną nieobecność dwóch osób - z powodu choroby, a mimo wszystko potrafili wygrać z każdym rywalem, mając wymagających przeciwników: