Dobra passa Młodzików KS Puszcza trwa

01m

Młodzi piłkarze KS Puszcza Hajnówka podtrzymali dobrą passę i wygrali kolejny mecz ligowy. Tym razem w niedzielne chłodne przedpołudnie (06.10.2019r.) pokonali na wyjeździe drużynę Rudni Zabłudów 4:0(bramki: H.Hołota- 27',37'; K.Hłasko 50' i B.Tarasiuk 59'). Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku bo mecz był dosyć wyrównany, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie gospodarze również mogli strzelić nam przynajmniej jedną bramkę ale na posterunku był nasz bramkarz. Pierwsze minuty drugiej połowy to akcje w jedną i drugą stronę ale to my byliśmy drużyną grającą mądrzej i po jednym z ataków tuż przy narożniku pola karnego został sfaulowany nasz zawodnik. Rzut wolny na bramkę zamienił pięknym strzałem H.Hołota. Przy stanie 0:2 gospodarze musieli jeszcze bardziej się otworzyć i dostali bramkę na 0:3. Zwycięstwo przypieczętował B.Tarasiuk dosłownie przed gwizdkiem kończącym mecz. Do utraty drugiego gola drużyna z Zabłudowa była bardzo wymagającym rywalem i można powiedzieć, że do końca rozgrywek może sprawić jeszcze niespodziankę urywając punkty drużynom z czołówki tabeli. Skład KS Puszcza Hajnówka: Mikołaj Pawluczuk, Michał Gabiec, Kacper Jakimiuk, Jakub Bielawski, Bartosz Tarasiuk, Hubert Hołota, Filip Borowik, Kacper Suchocki, Oskar Wilenta, Szymon Piwowarski, Kacper Bańkowski, Kamil Hłasko, Szymon Plewa. Wyniki pozostałych spotkań VI kolejki: Sparta Szepietowo-OSiR Hajnówka 1:5; Kolejarz Czeremcha-Orzeł Siemiatycze 0:2; KS Sokoły-Pogoń Łapy 1-0; Skorpion Kalnica-Petrus Łapy 0:3. Szczegółową tabelę po sześciu kolejkach można zobaczyć tutaj: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33099.html