Zwycięstwo młodzików Puszczy Hajnówka na półmetku rundy jesiennej

02p

W dniu 29.09.2019r. młodziki KS Puszcza Hajnówka byli gospodarzem pojedynku z drużyną Skorpiona Kalnica. Mecz bezdyskusyjnie pod nasze dyktando co potwierdza również wynik gdyż wygraliśmy 8:2 (bramki: B.TarasiukX3; Sz.PlewaX2; K.Jakimiuk; K.Hłasko, samobójcza).

Cieszy dobry wynik ale i przyzwoita gra. Przeciwnik w pierwszej połowie nie stworzył żadnej sytuacji bramkowej, nasi zawodnicy natomiast skonstruowali wiele akcji po, których aż pięć razy piłka trafiała do bramki rywali. W drugiej połowie po kilku zmianach w naszym zespole było troszkę chaosu i do piłki częściej dochodzili przyjezdni strzelając nam przepiękną bramkę z rzutu wolnego, a drugi gol samobój. Hajnowianie nie pozostali dłużni i jeszcze trzykrotnie wpakowali piłkę do siatki drużyny z Kalnicy. Skład KS Puszcza Hajnówka: Mikołaj Pawluczuk, Michał Gabiec, Kacper Jakimiuk, Jakub Bielawski, Bartosz Tarasiuk, Hubert Hołota, Filip Borowik, Kacper Suchocki, Oskar Wilenta, Szymon Piwowarski, Kacper Bańkowski, Kamil Hłasko, Szymon Plewa. Za tydzień w niedzielę zagramy na wyjeździe z zespołem Rudnia Zabłudów. Wyniki pozostałych spotkań V kolejki: Petrus Łapy-Sparta Szepietowo 2:1; OSiR Hajnówka-Kolejarz Czeremcha 2:0; Orzeł Siemiatycze-KS Sokoły 3:0.Tabelę po pięciu kolejkach można zobaczyć tutaj: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33099.html