Wyróżnienia dla zawodników Puszczy Hajnówka w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej w kategorii roczników 2007 i młodsi

DSCF6757

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy KS Puszcza Hajnówka w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dla dzieci z roczników 2007 i młodszych, które odbyły się w dniu 26.09.2019r. na dwóch hajnowskich "orlikach". Zawodnicy z KS Puszcza reprezentowali trzy szkoły tj. : Szkołę Podstawową Nr 1 (H.Hołota, K.Hłasko, J.Bielawski, K.Jakimiuk, O.Wilenta,K. Suchocki); Szkołę Podstawową Nr 3 (Sz.Plewa, K.Bańkowski); Szkołę Podstawową Nr 4 (B.Tarasiuk, M.Pawluczuk, M.Gabiec, F.Borowik).

Najlepiej w tej konfrontacji wypadli uczniowie SP4. W rozgrywkach grupowych pokonali 4:2 SP3 i 5:0 rywali z Narewki. Zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie i w finale spotkali się z kolegami z SP1. Po zaciętym pojedynku wygrała SP4 po bramce Bartosza Tarasiuka. Trzecie miejsce na podium zdobyli uczniowie SP2 pokonując szkołę z Narewki 7:3. Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został Bartosz Tarasiuk zawodnik KS Puszcza reprezentujący Szkołę Podstawową nr 4 w Hajnówce, który zdobył siedem bramek, drugie miejsce w tej kategorii zdobył strzelec pięciu goli Sebastian Łukaszuk z SP2 a trzecie Oktawian Lasota z Narewki z czterema trafieniami. Najlepszym bramkarzem zawodów został również zawodnik KS Puszcza reprezentujący SP4 Mikołaj Pawluczuk. Najbardziej wartościowym piłkarzem wybrano natomiast Patryka Bondaruka z SP2. Wszystkim młodym adeptom piłki nożnej życzymy dalszego rozwoju i kolejnych sukcesów.