Druga wygrana Młodzików Puszczy Hajnówka w rozgrywkach ligowych

05

W trzeciej kolejce rozgrywek ligowych młodziki KS Puszcza Hajnówka podejmowały na stadionie OSiR lokalnego rywala z Czeremchy.

Od początku meczu przejęliśmy inicjatywę i potrafiliśmy dłużej utrzymać się przy piłce stwarzając sytuacje bramkowe, jedna z nich zakończyła się golem strzelonym przez Bartka Tarasiuka. Mimo kilku dogodnych sytuacji wynik w pierwszej połowie nie zmienił się. Druga odsłona meczu to konsekwentna nasza gra w ataku, która tuż po przerwie bo w 32 minucie daje nam drugą bramkę, której strzelcem był ponownie Bartek Tarasiuk. Goście próbowali się odgryzać i szukali bramki kontaktowej ale nasza obrona grała poprawnie i skutecznie rozbijała ataki rywala, groźny strzał z rzutu wolnego skutecznie obronił nasz bramkarz. W 52 minucie przysłowiową kropkę nad "I" postawił skuteczny w tym dniu Bartek Tarasiuk ustalając wynik spotkania na 3:0. Skład KS Puszcza Hajnówka: Kamil Hłasko, Mikołaj Pawluczuk, Michał Gabiec, Kacper Jakimiuk, Jakub Bielawski, Bartosz Tarasiuk, Hubert Hołota, Szymon Plewa, Filip Borowik, Kacper Suchocki, Oskar Wilenta, Szymon Piwowarski. Zagraliśmy niezły mecz bo stworzyliśmy kilka składnych i kombinacyjnych akcji, potrafiliśmy dłużej utrzymać się przy piłce i nie popełniliśmy błędów w obronie. Zdajemy jednak sobie sprawę, że w kolejnych meczach mamy na rozkładzie bardziej wymagające i doświadczone drużyny, które na pewno postawią nam wyżej poprzeczkę. Już w najbliższą sobotę o godz. 11.00 na boisku w Szepietowie zagramy z miejscową Spartą. Wyniki pozostałych spotkań III kolejki: Petrus Łapy-KS Sokoły 1:0;
Orzeł Siemiatycze-Pogoń Łapy 3:1; Rudnia Zabłudów-Sparta Szepietowo 2:1; Mecz OSiR Hajnówka-Magnat Juchnowiec nie odbył się (goście nie dojechali na zawody).