II kolejka ligowa Młodzików Puszczy za nami

19

W dniu 07.09.2019r. młodziki KS Puszcza Hajnówka udały się na drugie spotkanie ligowe do miejscowości Sokoły. Niestety wracaliśmy z zawodów w złych nastrojach bo mecz zakończył się naszą porażką 1:4. Po 10 min. prowadziliśmy 1:0 po bramce Jakuba Bielawskiego i nic nie wskazywało, że możemy oddać inicjatywę rywalowi i stracić trzy gole w parę minut. Inicjatywa i prowadzenie gry należało dalej do nas ale to rywale strzelali gole wykorzystując naszą niefrasobliwość w obronie. Gol wyrównujący padł po faulu tuż przed polem karnym, gdzie napastnik KS Sokoły sprytnym strzałem z rzutu wolnego zmieścił piłkę w krótki róg przy źle ustawionym murze. Dwa kolejne gole to błędy w obronie i schodzimy do szatni z wynikiem 1:3. Druga połowa to szaleńcze ataki naszej drużyny do zdobycia bramki kontaktowej ale bramkarz gospodarzy zachował czyste konto do końca, my natomiast nadzialiśmy się na kontrę, po której straciliśmy czwartą bramkę. Wynik meczu na pewno nie odzwierciedla tego co działo się na boisku ale prawda jest taka, że piłka nożna to gra błędów a nasza drużyna popełniła ich w tym meczu za dużo. Pomimo porażki chłopakom należą się słowa uznania za nieustępliwość i poświęcenie do ostatniego gwizdka w meczu. Skład KS Puszcza Hajnówka: Mikołaj Pawluczuk, Michał Gabiec, Kacper Jakimiuk, Jakub Bielawski, Bartosz Tarasiuk, Hubert Hołota, Szymon Plewa, Filip Borowik, Kacper Suchocki, Oskar Wilenta, Szymon Piwowarski, Kacper Bańkowski. Zapominamy o porażce i żyjemy kolejnym meczem, który rozegramy z lokalnym rywalem z Czeremchy już w najbliższą sobotę o godz. 17.00 na boisku bocznym OSiR w Hajnówce.
Wyniki pozostałych spotkań II kolejki: Petrus Łapy-Magnat Juchnowiec 17:1; Sparta Szepietowo-Skorpion Kalnica 2:1; Kolejarz Czeremcha- Rudnia Zabłudów 0:3; Pogoń Łapy-OSiR Hajnówka 0:1.