Mistrzostwa Województwa Podlaskiego U16

69717256 2385308888350015 5446662076342730752 n

Mistrzostwa Województwa Młodzików U16 Olecko 30 sierpień 2019 zakończone. Lekkoatleci Klubu Sportowego Parkiet Hajnówka wystartowali w składzie czteroosobowym i zdobyli cztery medale w tym 3 złote i jeden brązowy.

Złote medale zdobyli: Maja Noskowicz w biegu na dystansie 600 m M 1:46,31 Łukasz Klimiuk na dystansie 600 m M 1:27,74 Roksana Kozar w biegu na dystansie 100 m K 13,22. Weronika Nikiciuk brązowy medal na dystansie 300 m 47,45 Ponadto w biegu na dystansie 1000 m K bardzo dobrze zaprezentowała się nasza najmłodsza zawodniczka Maja Hubert, która startując poza konkursem zajęła drugie miejsce na tym dystansie uzyskując bardzo dobry czas 3:22,65, który w rankingu PZLA plasuje naszą biegaczkę na 12 pozycji w kraju, w kategorii U14.