Udana inauguracja młodzików Puszcza Hajnówka w rozgrywkach ligowych

IMG 20190831 130016

W dniu 31.09.2019r. młodziki KS Puszcza Hajnówka rozegrały swój pierwszy mecz ligowy z drużyną Magnata Juchnowiec. Zawody odbyły się na boisku bocznym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce.

Inauguracja okazała się dla naszego zespołu bardzo udana, bo mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 7:0(3:0 do przerwy).Rywal z Juchnowca nie był zbyt wymagającym rywalem aczkolwiek miał kilka okazji do strzelenia gola. W pierwszej połowie bramki dla nas strzelali: F.Borowik, J.Bielawski i B.Tarasiuk. Po przerwie nasi piłkarze zdominowali rywala i dołożyli jeszcze cztery trafienia, których autorami byli H.HołotaX2, Sz.Plewa i ponownie B.Tarasiuk. Skład KS Puszcza Hajnówka: Kamil Hłasko, Michał Gabiec, Kacper Jakimiuk, Jakub Bielawski, Bartosz Tarasiuk, Hubert Hołota, Szymon Plewa, Filip Borowik, Kacper Suchocki, Oskar Wilenta, Szymon Piwowarski, Kacper Bańkowski. Wyniki pozostałych spotkań: Petrus Łapy-Pogoń Łapy 3:1; Skorpion Kalnica-Kolejarz Czeremcha 4:0;
OSiR Hajnówka-Orzeł Bobola 0:2; Rudnia Zabłudów-KS Sokoły 2:3. W drugiej kolejce zagramy na wyjeździe z drużyną KS Sokoły w najbliższą sobotę t.j. 07.09.2019r.