Hajnowianie zdobyli złoto i brąz na Żoliborz Judo Cub 2013

04

8 czerwca 2013 w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików "Żoliborz Judo Cub 2013" o Puchar Burmistrza Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.

W turnieju wystartowali judocy z całej Polski. Wyniki hajnowskich zawodników:

• I miejsce w swojej kategorii wagowej zajął Filip Maciuka. Stoczył on cztery walki i wygrał je przed czasem.
  • III miejsce zajął Bartosz Bortniczuk. Wygrał cztery walki. Jedną minimalnie przegrał.

Obaj zawodnicy, tydzień temu, na Turnieju Wojewódzkim w Łapach zdobyli również czołowe miejsce. Bartosz Bortniczuk – I miejsce, a Filip Maciuka – II miejsce. W turnieju wystartowali również: Adrian Anchim, który w swojej kategorii zajął I miejsce i Paweł Zabrocki – II miejsce.