Wakacje 2020 w świetlicy socjoterapeutycznej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Hajnówce

24

 

[zdjęcie: na zdjęciu na tle budynku znajduje się grupa dzieci siedzących na ławkach; 5 osób z lewej strony (dwie dziewczynki i trzech chłopców, jeden z nich trzyma w rękach piłkę do gry w piłkę nożną, dwoje dzieci trzyma plecaki), po prawej stronie siedzi trójka dzieci (2 dziewczynki i jeden chłopiec, wszyscy trzymają plecaki). W środku pomiędzy dziećmi stoi Tomasz Frankowski. Za jego plecami jest okno. Na twarzach wszystkich goszczą uśmiechy]

Tegoroczne wakacje w Świetlicy Socjoterapeutycznej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Hajnówce upływają niezwykle atrakcyjnie i wesoło. Zajęcia dostosowane są do zainteresowań dzieci rozwijając w ten sposób ich kreatywność i pomysłowość.

Największą popularnością cieszyły się zajęcia plastyczne: „Kwitnące łąki” - wycinanka z kolorowego papieru, „Emotikony” - wyklejanka pestkami pigwy oraz warsztaty decoupage i wyplatania z papierowej wikliny.

Nie zabrakło gier i zabaw świetlicowych oraz podwórkowych.

Wiele radości przyniosły wszystkim wyjścia do Rodzinnej Strefy Zabaw przy Hajnowskim Domu Kultury i do Parku Miejskiego na plac zabaw. Ponadto odbyła się także piesza wycieczka na zajęcia edukacyjne w Nadleśnictwie Hajnówka, podczas których dzieci miały okazję poznać życie zwierząt zamieszkujących nasze pobliskie lasy.

W dniu 23 lipca 2020 r. w placówce odbyło się spotkanie z Panem Tomaszem Frankowskim - posłem do Parlamentu Europejskiego IX kadencji i byłym polskim piłkarzem reprezentacji Polski. W trakcie odwiedzin podopieczni Świetlicy Socjoterapeutycznej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Hajnówce otrzymali plecaki szkolne, pudełka śniadaniowe, zdjęcia z autografami oraz piłkę do wspólnej gry w piłkę nożną. Jesteśmy za wszystko ogromnie wdzięczni.

Na tym wakacje się nie kończą. Kolejne atrakcje jeszcze przed nami.

Wychowawcy świetlicy

 

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.