Zakończenie roku szkolnego w Społecznej Szkole Muzycznej I stopnia w Hajnówce

11

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Czas szybko upłynął, choć był to pod różnymi aspektami inny rok od pozostałych- choćby ze względu na epidemię. W czwartek 25.06.2020r. na świeżym powietrzu spotkali się uczniowie, rodzice oraz nauczyciele wraz z panią Dyrektor Aliną Sajewicz i zarządem Unisono na miłym podsumowaniu i rozdaniu świadectw. Miło było patrzeć na 4 tegoroczne absolwentki naszej Szkoły jak też uczniów promowanych do kolejnych klas. Uśmiechy na twarzach uczniów oraz radość z odbierania świadectw jest miłym momentem za ciężką pracę w ciągu 10 miesięcy. Wszystkim życzymy słonecznych, bezpiecznych oraz pogodnych wakacji - grono pedagogiczne wraz z zarządem Unisono.
W tym też dniu Społeczna Szkoła Muzyczna w Hajnówce dołączyła do akcji skierowanej ku naszemu małemu mieszkańcowi miasta -Kubusiowi choremu na SMA. Zebraliśmy 800zł, za co wszystkim serdecznie dziękujemy i już przekazaliśmy pieniążki na konto Kubusia.

Elżbieta Golonko

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.