„NATURAlnie HAJNÓWKA ” - aktywizuje lokalną społeczność

106366059 3006832726032860 7182334065092078954 n

"NATURAlnie Hajnówka" to projekt realizowany przez konsporcjum czterech organizacji: Stowarzyszenie Metamorphosis, Fundacja ONI-TO MY, Fundacja Akademia Piłkarska Pasja oraz Stowarzyszenie Szczyty – Związek na rzecz Edukacji i Promocji Kultury Białoruskiej. Zadanie publiczne pn. „NATURAlnie HAJNÓWKA ” jest współfinansowane z dotacji Burmistrza Miasta Hajnówka, realizowane w ramach projektu „Hajnówka OdNowa. Kooperacja w rewitalizacji – doświadczenia z Reggio Emilia”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Programu Wiedza Edukacja Rozwój.

 

Celem projektu jest zaproponowanie działań na terenach rewitalizacji (HDK, OSiR), ale też ogólnie w przestrzeni miejskiej. Jesteśmy organizacjami o różnym profilu działania, a to, co nas łączy to pasja i chęć działania na rzez rozwoju Hajnówki. Działania, które do tej pory się odbyły to m.in. Sport łączy pokolenia (Zabierz dziadka/ babcię na orlik, Międzypokoleniowy spływ kajakowy), Nowa energia dla skateparku, Podchody w puszczy czy Warsztaty filmowania telefonem komórkowym.

Prowadzona jest również świetlica podwórkowa o czterech profilach: sportowym, teatralnym, tradycyjnym i filmowym, a także Centrum Organizaji Pozarządowych, które udziela porad z zakresu działalności organizacji pozarządowych.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia działań projektu, facebook: Naturalnie Hajnówka oraz COP NATURAlnie Hajnówka, a także do aktywnego uczestnictwa w naszych działaniach. Zapraszamy do współpracy organizacje pozarządowe! Podzielcie się nami swoją historią i zaproście nas do swojej bajki!

Katarzyna Czurak

Stowarzyszenie Metamorphosis

logotypy

logo HajnowkaOdNowa


 

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.