"Dziękuję, nie truję!" - ogólnokrajowa akcja informacyjno-edukacyjna

"Dziękuję, nie truję!" - ogólnokrajowa akcja informacyjno-edukacyjna dotycząca problemu niskiej emisji, to jedno z przedsięwzięć mających przyczynić się do poprawy sytuacji w naszym kraju dzięki podniesieniu poziomu wiedzy na temat problemu. Akcja ma na celu poszerzyć wiedzę Polaków o zjawisku niskiej emisji, jak również uwrażliwić ich na nie i zachęcić do reagowania.

Więcej na temat projektu na stronie www.nie-truje.pl oraz na portalu Planergia.pl.

 

Aby uatrakcyjnić przyswajania wiedzy związanej z niską emisją, opracowaliśmy grę interaktywną, która pozwala dowiedzieć się, jak działają różne urządzenia grzewcze, jaki jest wpływ na środowisko różnych paliw oraz jak wyglądają koszty użytkowania poszczególnych urządzeń. Do tego zabawa pokazująca, co można spalać, a co jest bardzo szkodliwe dla środowiska.

GRA

W ramach projektu przygotowaliśmy 5 krótkich animacji, które w prosty i zabawny sposób przybliżają zjawisko niskiej emisji.

Animacje i infografiki

Maja Czerediuk

planergia.pl

 

 

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.