ZAPROSZENIE do szkółki piłkarskiej „Pasja"

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, pasjonaci sportu. Serdecznie zapraszamy do szkółki piłkarskiej „Pasja".

Dlaczego właśnie „pasja"? Bo jak to mawia jeden ze znanych psychologów „pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest w życiu luksus" (J.Walkiewicz).

I tak właśnie powstała nasza szkółka. Nie po to by mieć, ale by być. Nasza praca to pasja, prosto z serca. A tylko tak można zainspirować młodego człowieka do stawiania sobie nowych wyzwań, wyższych poprzeczek. Kochamy to co robimy i chcemy się tym dzielić. Ale nasza szkółka to nie tylko piłka nożna. To także szereg niespodzianek i przygód na drodze dziecka, takich których każdy z nas powinien w dzieciństwie doświadczyć aby być pewnym siebie, samodzielnym, odważnym człowiekiem. Sport to coś więcej niż kopanie piłki. To rozwijanie logicznego rozumowania, pracy w grupie, współpracy. Tego wszystkiego wasze dzieci będą mogły nauczyć się u nas. Dlatego zapraszamy serdecznie do pierwszego naboru dzieci z roczników 2009-2014. Co gwarantujemy? Pasję, jakość, wykwalifikowaną kadrę trenerską i niezapomniane wrażenia dla dzieci.

Zadzwoń już dziś i dowiedz więcej o zajęciach - 725 066 523

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!

Adam Langa

01

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.