Lodowisko w Hajnówce

3

 

LODOWISKO "Biały Orlik" przy Zespole Szkół nr 1 w Hajnówce, ul. 3 Maja 54 funkcjonuje w okresie zimowym.

 

Regulamin korzystania z lodowiska

przy Zespole Szkół nr 1 w Hajnówce

1. Lodowisko ma charakter ogólnodostępny.

2. Łyżwy wypożyczane są za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem (np. dowód osobisty, legitymacja szkolna).

3. Każdy korzystający z lodowiska przebywa na nim na własną odpowiedzialność i ponosi ryzyko związane z amatorskim uprawianiem łyżwiarstwa.

4. Za rzeczy pozostawione w obrębie lodowiska odpowiedzialność ponoszą ich właściciele.

5. Za bezpieczeństwo osób nieletnich, przebywających na lodowisku odpowiadają rodzice lub dorośli opiekunowie.

6. Podczas korzystania z lodowiska należy zachować maksymalną ostrożność.

7. Podczas korzystania z lodowiska zabrania się:

  • - urządzania wyścigów, niebezpiecznych zabaw, jazdy pod prąd, potrącania i podcinania innych uczestników ślizgawki,
  • - jazdy z dziećmi na rękach,
  • - jazdy na długich łyżwach (panczenach), jazdy z kijami hokejowymi, jazdy z plecakami,
  • - wnoszenia na taflę lodowiska puszek i butelek z napojami,
  • - rzucania śnieżkami lub jakimikolwiek przedmiotami,
  • - palenia wyrobów tytoniowych na lodowisku i terenie szkoły.

8. Zabrania się korzystania z lodowiska osobom nietrzeźwym lub w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub środków odurzających.

9. O wszelkich aktach wandalizmu i zakłócenia porządku publicznego mających miejsce na lodowisku lub w jego pobliżu należy zawiadamiać Policję – tel. 997 lub kom. 112, a w razie wypadku wezwać Pogotowie Ratunkowe – tel. 999 lub kom. 112.

10. Każdy korzystający z lodowiska jest zobligowany do zapoznania się z powyższym regulaminem i przestrzegania jego zasad.

fot. Emilia Rynkowska

 

Aktualne informacje o funkcjonowaniu lodowiska będą dostępne na szybie budynku (wypożyczalni łyżew).

Telefon do osoby obsługującej lodowisko 666048317.

Jolanta Stefaniuk, Urząd Miasta Hajnówka

 


 


 

XIX Świąteczny Nocny Maraton Pływacki 04-01-2021

W związku z małą ilością, w ostatnim pandemicznym czasie, pływackich zawodów klubowych, KS Puszcza Hajnówka wziął udział w imprezie sportowej o charakterze open. W nocy z 12 na 13 grudnia 2020r., od godziny 22:00 do 6:00, w Białymstoku, na pływalni białostockiego OSIR przy ulicy Włókienniczej, miał miejsce XIX Świąteczny Nocny Maraton Pływacki. Zawody polegały na przepłynięciu przez drużynę jak najdłuższego dystansu przez osiem godzin.

(155)
Pływackie Mistrzostwa Podlasia 2020 04-01-2021

2020 to nie był normalny rok i takie też były Pływackie Mistrzostwa Podlasia w tym roku, które odbyły się w suwalskim Aqua Parku w dniach 4 i 5 grudnia.
W celu nie przekroczenia limitu osób związanych z restrykcjami sanitarnymi, zawody podzielone były każdego dnia na bloki wszystkich konkurencji kobiet, a następnie wszystkich konkurencji mężczyzn, co implikowało często start za startem tych samych zawodników i zawodniczek, praktycznie bez odpoczynku po wcześniejszym starcie.

(116)
Druga kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym 28-12-2020

Na zdjęcie dwa niebieskie stoły do tenisa stołowego. Przy nich sportowcy z paletkami w ręce odbijaja piłeczkę.

Po dwóch tygodniach udało się skompletować wyniki z drugiej kolejki Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym. Drużyna DRS jako pretendent do mistrzowskiego tytułu, rozgromił kombinowany skład z Łosic 10: 0. Nic w tym dziwnego, ponieważ zawodnicy z tego zespołu plasują się indywidualnie na pierwszym, drugim i szóstym miejscu. Pozostałe mecze zakończyły się wynikiem 6:4 na korzyść Czeremchy, „Fitgenu" Popławy i „Lombardu" Biała Podlaska. Duże brawa należą się młodym gniewnym z Popław, którzy do tej pory zaliczyli jeden remis i jedno zwycięstwo, a bracia Kosińscy są wysoko sklasyfikowani indywidualnie.

(161)
Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21 21-12-2020

Runda I – Kolejka pierwsza

Liga tenisa stołowego z pewnością się nam wydłuży. Sytuacja wynika z obostrzeń i dekompletowaniem się uczestniczących zespołów. Drużyny, które uprzednio grały w szkołach, domach kultury i świetlicach muszą skorzystać z obiektów neutralnych w innych miejscowościach. Mecze w większości rozgrywane są na obiektach prywatnych.

(241)
Zostań w domu i ćwicz – Wielobój Siłowy Online 17-12-2020

Zostań w domu i ćwicz – Wielobój Siłowy Online - Pod takim hasłem rozpoczęła akcja skierowana do dzieci i młodzieży Szkół Podstawowych z miasta i powiatu hajnowskiego.

(218)
Judocy Hajnowskiego Klubu "ŻUBR" mimo pandemii ciężko trenują i startują w turniejach i Mistrzostwach Polski 08-12-2020
Zdjęcie przedstawia siedmioosobową grupę judoków z Hajnówki wraz z trenerem. Zawodnicy ubrani są w białe kimona przepasane żółtymi pasami. Za szyi zawieszone maja medale.
Judocy Hajnowskiego Klubu "ŻUBR" mimo pandemii ciężko trenują i startują w turniejach i Mistrzostwach Polski.(445)
Nasi bokserzy na Mistrzostwach Polski Młodzików w Boksie w Sokółce 08-12-2020
Na roongu stoi dwóch bokserów i sędzia z uniesioną do góry ręką
W dniach 01-06.12.2020r. w Sokółce odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Boksie. Klub U. K. S Unia Hajnówka reprezentowało dwóch zawodników.(353)
Olimpijka na orliku 05-11-2020

Na zdjęciu dwie dziecięce drużyny oczekują na rozpoczęcie konkurencji. Zdjęcie wykonane wieczorem, na oświetlonym boisku.

Zdalne nauczanie oraz wszelkie obostrzenia utrudniają lub całkowicie uniemożliwiają przeprowadzenie działań w ramach współzawodnictwa sportowego. Jedynymi grupami, które jeszcze funkcjonują w sposób zorganizowany, to dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia klubowe.(566)

92 Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych w Kwidzynie 30-11-2020
Łukasz Klimiuk po biegu w finale Mistrzostw Polski w Kwidzynie z trenerami prowadzącymi  - Pauliną Mikiewicz- Łapińską i Romanem Sacharczuk.
92 Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych w Kwidzynie odbyły się 28 listopada 2020r, na terenach rekreacyjno-wypoczynkowych Miłosna.(369)
Ostatki biegowe 05-11-2020

Na zdjęciu widać grupę dziesięciu chłopców rozpoczynających bieg. Na linii startu stoją trzy dorosłe osoby, z lewej kibice.

Ostatni dzień nauki – piątek. Cała Polska w sobotę przeszła w strefę czerwoną i dodatkowe obostrzenia, a uczniowie z uczestniczących klas na zdalne nauczanie.

(530)
Hajnowski finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej 30-10-2020

Zdjęcie grupowe uczestników turnieju. W tle bramka do piłki nożnej i budynek szkoły.

Najpopularniejsza dyscyplina sportu w dobie pandemii również przeżywa swój kryzys. Rok temu w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej startowało 7 drużyn, natomiast w tym roku tylko dwie. Zawody odbyły się 16 października 2020r. na „Orliku” przy SP 1 Hajnówce.(450)

Nieprzerwana historia Hajnowskiej Dwunastki 29-10-2020

Na zdjęciu duża grupa biegaczy.

Pierwszy raz na starcie Hajnowskiej Dwunastki zawodnicy stanęli w październiku 2009 roku. Bieg przełajowy po Puszczy, Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował na prośbę środowiska biegaczy z Hajnówki. Od 1999 roku w naszym mieście był organizowany Półmaraton Hajnowski z Białowieży do Hajnówki, ale nie każdego było stać, aby przygotować się do przebiegnięcia 21,097km, dlatego też postanowiliśmy zorganizować bieg jesienny na krótszym dystansie.

(527)
Szczęśliwa czy pechowa siódemka - Ligowe zmagania sezonu 2020/2021 28-10-2020

Przed tenisistami stołowymi Drużynowej Ligi Amatorów siódmy sezon. Będzie on szczególnie trudny, gdyż do końca nie wiadomo na jakim etapie się może skończyć.

(531)
Piąta wygrana z rzędu młodzików Puszcza Hajnówka w lidze 27-10-2020

Drużyna młodzików KS Puszcza Hajnówka na boisku.

W dniu 06.10.2020r. młodziki ks puszcza Hajnówka rozegrali swój piąty mecz ligowy.

(423)
Dobry występ młodzików KS Puszcza w Turnieju Mazury CUP 2020 w Mrągowie 07-10-2020

zdjęcie: drużyna młodzików KS Puszcza Hajnówka(13-stu zawodników wraz z trenerem). Zawodnicy z medalami i pucharem zrobione po zakończeniu 3-dniowego Turnieju piłki nożnej Mazury Cup 2020 w Mrągowie. Zdjęcie na boisku piłkarskim na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Polonez w Mrągowie

W pierwszy październikowy koniec tygodnia młodzi zawodnicy KS Puszcza Hajnówka udali się na turniej piłkarski do Mrągowa organizowany przez firmę ALMAR-SPORT. Początkowo udział w turnieju potwierdziło osiem drużyn, ale w związku z sytuacją epidemiczną w kraju kilka drużyn w ostatniej chwili zrezygnowała z gry.

(746)
Podsumowanie projektu "Bramkarz ostatnia ostoja drużyny – warsztaty bramkarskie dla dzieci i młodzieży" 28-09-2020

Zdjęcie przedstawiające uczestników zajęć bramkarskich wraz z trenerami pozują do zdjęcia grupowego. W pierwszym rzędzie stoją osoby z pucharami i medalami. W tle widać las i fragment dużego loga Działaj Lokalnie.

Za nami już ostatnie spotkanie przygotowane przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ADSUM w ramach projektu „Bramkarz ostatnia ostoja drużyny- warsztaty bramkarskie dla dzieci i młodzieży" dofinansowanego w ramach programu „Działaj Lokalnie". W środowe popołudnie 23 września zebraliśmy się na miejscu ogniskowym w Nadleśnictwie Hajnówka, aby podsumować naszą pracę oraz nagrodzić najaktywniejszych uczestników bramkarskich zajęć.

(569)
Start Łukasza Klimiuk w Mistrzostwach Polski U18 25-09-2020

Zdjęcie przedstawia zawodnika z trenerem w klubowych koszulkach z logiem Parkiet Hajnówka

Za nami Mistrzostwa Polski juniorów młodszych U18 w Radomiu, w których uczestniczył Łukasz Klimiuk lekkoatleta Klubu Sportowego Parkiet Hajnówka.

(644)
Dziewczyny również mogą grać w piłkę nożną 25-09-2020

Drużyna dziewcząt i trenerzy stoją na tle bramki do piłki nożnej. Wszyscy ubrani w klubowe stroje Pasji

Od jakiegoś czasu prowadzimy sekcję dziewczęcą roczników 2009-2012.

(540)
Maja Noskowicz brązową medalistką Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 22-09-2020

Na zdjęciu zwyciężczynie biegu stoją na podium.

12 września 2020 r. w Sobotę na stadionie STARTU w Lublinie, odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce.

(469)
Mecz towarzysko-charytatywny Oldboje Jagiellonii Białystok i Oldboje Puszcza Hajnówka 22-09-2020

Zdjęcie grupowe drużyn Oldboje Jagiellonii Białystok i Oldboje Puszcza Hajnówka z trenerami obu drużyn, oraz Starosa Powiatu Hajnowskiego Andrzej Skiepko

Mecz towarzysko-charytatywny o Puchar Starosty Powiatu Hajnowskiego odbył się 13 września 2020r.(719)

"Pasja" Hajnówka 18-09-2020

Drużyna Pasji z trenerem. W tle bramka

Nasi młodzi, zdolni piłkarze zaczęli ligowe zmagania, a więc szybko śpieszymy z dobrymi nowinkami.(475)

Półkolonie z "Pasją" - turnus II 18-09-2020

Uczestnicy półkoloni stoją mierzą się do strzału z łuku

Akademia Piłkarska "Pasja" Hajnówka organizuje półkolonie co pół roku. W zimę oraz lato. Często jest to kilka turnusów, a dodatkowo dochodzi do tego również obóz sportowy poza nasyzm miastem. Plan jest bardzo atrakcyjny, obejmuje zawsze 5 dni od poniedzialu do piątku, a dzieci nigdy nie narzekają na brak zajęć i ruchu.

(395)
Druga wygrana Młodzików Puszcza Hajnówka w rozgrywkach ligowych 18-09-2020

 


W dniu 15.09.2019r. młodziki KS Puszcza Hajnówka rozegrały swój drugi mecz ligowy. W drugiej kolejce naszym przeciwnikiem była drużyna Narwi Choroszcz. Tym razem rywal był bardziej wymagający niż przed tygodniem, kiedy to odprawiliśmy drużynę Pasji Kleosin z bagażem 16 bramek.

(426)

Zawodnicy U.K.S. Hajnówka wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Boksie 17-09-2020

07b

W dniach 12-13.09.2020r. w Sokółce odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego. W zawodach brało udział czterech zawodników U.K.S. Unia Hajnówka. Dwaj z nich biorą udział w treningach od października 2019r. i były to ich pierwsze walki na mistrzostwach: młodzik Damian Korniluk (90 kg) zajął II miejsce, natomiast kadet Gracjan Kufel (52 kg) zajął II miejsce.

(419)
A sobota była nasza - wygrane drużyn OSiR 17-09-2020

 Młodzi piłkarze stoją na marawie boiska i rozgrzewaja się przed meczem. Cześć z nich ma ręcę uniesione dogóry, część wykonuje skłon.

W sobotę, 5 września, swoje rozgrywki ligowe wznowiły pozostałe drużyny Ośrodka Sportu, świetnie prezentując się na tle rywali.

(335)

VIII Bieg Rodzinny 17-09-2020

Dzieci i dorośli biegną po zielonej trawie. Dwoje dzieci jest na rekach u rodziców. Pozostałe trzymają się za ręce. W tle las.

 Wspólna zabawa zarówno rodzicom, jak i dzieciom przynosi wiele radości. Jest to bardzo atrakcyjne dla obu stron. Podczas zabawy dziecko czuje się doceniane, ważne i słuchane. Rozwija się społecznie i emocjonalnie. Naśladuje rodziców. Mówimy często „Czym skórka za młodu nasiąknie tym na starość trąci”. To stare przysłowie mówi, że przyzwyczajenia i wiedza nabyta w młodości decydują o późniejszych zachowaniach i cechach człowieka.

(355)
Okrążenia dla Kubusia na stadionie OSiR w Hajnówce 16-09-2020

Dzieci, młodzież i dorośli biegną w biegu dla Kubusia. Wielu z nich ubranych jest w zielone koszulki klubu Hajnówka Biega. W tle widać trybuny i zieloną murawę

Tysiąc sześćset szesnaście okrążeń i sześćset pięćdziesiąt siedem to łączna suma kilometrów, które pokonali uczestnicy akcji charytatywnej ,"Okrążenia dla Kubusia".

(346)
Dobry start młodzików Klubu Sportowego Parkiet Hajnówka w Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce 08-09-2020

02

Zawodnicy Kadry Wojewódzkiej Młodzików woj. podlaskiego (kat U16) w dniu 30 sierpnia 2020r. zakończyli zgrupowanie sportowe w Olecku, na którym nie zabrakło reprezentantów Klubu Sportowego Parkiet Hajnówka.(323)

Kolejne sukcesy lekkoatletów KS PARKIET HAJNÓWKA 08-09-2020

20.09.08 KS Parkiet

Za nami kolejne Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce tym razem w kat. U18 i U20 w Białymstoku.(316)

Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Ciechanowie 31-08-2020

02lk

Łukasz Klimiuk z KS PARKIET HAJNÓWKA wystartował w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w CIECHANOWIE, w dniach  28-29.08.2020r.

(407)
Najmłodsi lekkoatleci KS Parkiet Hajnówka w reprezentacji Województwa programu Lekkoatletyka dla każdego 31-08-2020

04

Najmłodsi zawodnicy KS PARKIET HAJNÓWKA Urszula Pietruszkiewicz, Magdalena Nazaruk, Olga Gierasimiuk oraz Aleksandra Androsiuk, w okresie od 13 do 23 sierpnia 2020r. przebywały na zgrupowania lekkoatletycznym w ramach Ogólnopolskiego Programu Lekkoatletka dla każdego w Augustowie. (375)

Pożyteczne spotkania sparingowe drużyn trampkarzy OSiR Hajnówka 28-08-2020

17

Już w najbliższy weekend rusza kolejny sezon młodzieżowych rozgrywek piłki nożnej. Jako pierwsze na zieloną murawę po długiej przerwie wejdą drużyny Trampkarzy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce, które przez całe wakacje systematycznie trenowały i przygotowywały się do nadchodzących spotkań. Na zakończenie wakacji drużyny Trampkarzy Młodszych i Starszych OSiRu Hajnówka mogły sprawdzić swoje postępy na tle swoich rówieśników z Siemiatycz.(382)

Rajd Rowerowy po Puszczy Białowieskiej 24-08-2020

16

Wakacje nieubłaganie zmierzają ku końcowi , a wraz z nimi zbliża się do końca projekt „Aktywne Wakacje 2020" realizowany przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ADSUM w ramach dofinansowania uzyskanego ze środków „Podlaskie Lokalnie". W lipcu odbyły się 2 turnieje piłki nożnej MINI EURO 2020, w których uczestniczyło ponad 80 osób. W sierpniu jedną z ostatnich przygotowanych atrakcji dla hajnowskich dzieci i młodzieży był rajd rowerowy po Puszczy Białowieskiej.(507)

Dzień V - Półkolonie rekreacyjno-sportowe 20-24.07.2020r. dla chłopców i dziewczyn urodzonych w 2007-2014 roku 21-08-2020

27

Cały dzień spędziliśmy w parku linowym Fastpark, więc było co robić:(514)

Dzień czwarty - Półkolonie rekreacyjno-sportowe 20-24.07.2020r. dla chłopców i dziewczyn urodzonych w 2007-2014 roku 20-08-2020

23p

Ten dzień zaczęliśmy od spotkania z policją, która przygotowała nam zagadki detektywistyczne w parku. Większość osób zaangażowała się w zadania, z które rozwiązywała z ciekawością i wielkim skupieniem.

(424)
Półkolonie sportowe z PASJĄ - dzień trzeci 20-08-2020

17p

Dzień III (półkolonie sportowe z Pasją 20-24 lipca 2020r. Ta większa połowa już niestety za nami, ale wiele jeszcze przed nami.(365)

Bardzo dobry start Łukasza Klimiuk 20-08-2020

 

09

Kolejne zgrupowanie Zaplecza Kadry Narodowej w Szklarskiej Porębie, w którym uczestniczył zawodnik KS Parkiet Hajnówka Łukasz Klimiuk wraz z trenerem Romanem Sacharczuk odbyło się w dniach 31 lipca do 10 sierpnia 2020r.(356)

Półmetek wakacji za nami 19-08-2020

42

Pierwszy miesiąc wakacji mamy już za sobą. Ten okres okazał się bardzo pracowity dla wszystkich chętnych lubiących ruch i sportową rywalizację.(331)

Start zawodników KS PARKIET HAJNÓWKA w Wakacyjnym Mitingu Łomżyńskim 19-08-2020

20.08.19 parkiet

Zawodnicy Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA w dniu 29 lipca 2020r startowali w Wakacyjnym Mitingu Łomżyńskim.(332)

Półkolonie z Pasją - dzień II 18-08-2020

23

Dobrze wiecie, że dzieci muszą rozwijać się wszechstronnie, ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową, równowagę, a przy tym wszystkim dobrze się bawić i nabierać coraz więcej odwagi do nowych rzeczy.(354)

Półkolonie z PASJĄ - Dzień I - "ale w koło (nas) jest wesoło..." 18-08-2020

07

45 osób zameldowało się w dniach 20-24.07 na półkoloniach rekreacyjno - sportowych. To zdecydowanie rekord spośród naszych półkolonii, ale mamy nadzieję, że co roku będzie nas więcej.(332)

Uczestnicy warsztatów bramkarskich na meczu Jagiellonii 24-07-2020

2b

Projekt „Bramkarz ostatnia ostoja drużyny – warsztaty bramkarskie dla dzieci i młodzieży" realizowany w ramach programu „Działaj Lokalnie" nabiera tempa. Za nami już pierwsze specjalistyczne treningi bramkarskie, na które zgłosiła się spora liczba młodych bramkarzy oraz bramkarek. W ostatnim tygodniu, w celu lepszej integracji całej grupy, wybraliśmy się do Białegostoku na mecz drużyn Ekstraklasy, a dokładniej na pojedynek pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Śląskiem Wrocław.(550)

Zgrupowanie Zaplecza Kadry Narodowej w Szklarskiej Porębie 22-07-2020

12p

Zawodnicy Zaplecza Kadry Narodowej Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców Klubu Sportowego Prefbet Śniadowo Łomża, Podlasie Białystok i Parkiet Hajnówka trenowali na zgrupowaniu sportowym w Szklarskiej Porębie. Nasz zawodnik Łukasz Klimiuk, pod opieką trenera Romana Sacharczuk przygotowywał się do serii biegów eliminacyjnych i startu w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych, które odbędą się w dniach 18 – 20 września 2020r.

(533)

"Pasja" i sport łączą pokolenia 22-07-2020

11

UFF Buch - jak gorąco!

Uch - jak gorąco!
Puff - jak gorąco!
Uff - jak gorąco!
Dawno nas nie było, a to dlatego, że jak zwykle działaliśmy.
Takie upały nam nie straszne.(495)

Podchody z Pasją cz.2 17-06-2020

05p

Meldujemy się na dzikim wschodzie. Druga odsłona ,,Podchodów w Puszczy" już za nami. Uśmiechnięte buzie dzieci, duża porcja aktywności ruchowej i nowe znajomości to coś, co tygryski lubią najbardziej.

(748)
Czym jest Test Coopera? 17-06-2020

01b

Istnieje już 52 lata. Został opracowany przez Kennetha Coopera. Jest to test prosty do wykonania i łatwy w interpretacji wyników. Uczestnicząc w nim dowiadujemy się o naszej maksymalnej wydolności tlenowej, która jest wyznacznikiem kondycji fizycznej.(845)

Podchody z Pasją 17-06-2020

00p

Kolejne spotkanie w formie "Podchodów Leśnych" za nami, ale to nie wszystko - dopiero się rozkręcamy.(815)

Gra wewnętrzna hajnowskich drużyn młodzików 16-06-2020

14

Piłkarze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce nie zwalniają tempa i dalej systematycznie uczestniczą w zajęciach sportowych przygotowując się do kolejnego sezonu. Drużyna Młodzików każdego tygodnia rozgrywa mecze kontrolne, podczas których zdobywa nowe doświadczenie i coraz lepiej „porozumiewa się" na boisku. W ostatnim tygodniu nasi piłkarze mogli sprawdzić własne umiejętności ze starszymi kolegami z zespołu Trampkarzy oraz lokalnymi Młodzikami KS Puszcza Hajnówka.

(626)
PASJA - Świetlica podwórkowa - odsłona sportowa nr 4 10-06-2020

02 p4

Za nami już ostatnie spotkanie z naszymi młodszymi przyjaciółmi.

(767)
PASJA - Świetlica podwórkowa - odsłona sportowa nr 3 10-06-2020

05 p3

Za nami już trzecie spotkanie z naszymi młodszymi przyjaciółmi.

(644)
PASJA - Świetlica podwórkowa - odsłona sportowa nr 2 10-06-2020
15p
 
Za nami już drugie spotkanie z młodymi przyjaciółmi.(663)
PASJA - Świetlica podwórkowa - odsłona sportowa nr 1 10-06-2020

02p

Ruszyliśmy z projektem, którego przebieg będziemy Wam regularnie relacjonować, ale zacznijmy od początku..

(571)
OSiR zaprasza do współpracy 05-06-2020

04o

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, organizacje pozarządowe do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Ośrodka z wykorzystaniem nowo wybudowanej infrastruktury sportowej.

(1068)
Zabawy sprawnościowe z okazji Dnia Dziecka 05-06-2020

04

Pierwszy dzień czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Młodzi piłkarze z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce także z radością świętowali ten dzień. W słoneczne poniedziałkowe popołudnie trenerzy przygotowali swoim najmłodszym podopiecznym – Skrzatom i Orlikom miłą niespodziankę, a dokładniej drużynowy konkurs zabaw sprawnościowych.(519)

Piłkarze OSiR spragnieni rywalizacji 29-05-2020

DSC02922

Bieżący sezon rozgrywek młodzieżowych Podlaskiego Związku Piłki Nożnej definitywnie został już zakończony, co jest oczywiście smutną wiadomością, tym bardziej, że nasze zespoły bardzo dobrze prezentowały się na tle lokalnych rywali zajmując wysokie miejsca w rozgrywkach. Jednak nie ma co się zamartwiać i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Piłkarze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce już zaczynają przygotowania do następnego sezonu poprzez liczne treningi techniczno – taktyczne, małe gry, indywidualne zajęcia bramkarskie, a także gry wewnętrzne pomiędzy najstarszym grupami.

(555)
Podsumowanie Ligi Siatkonogi I Konkursu Maseczkowego 22-05-2020

35

Miło jest nam poinformować, że od poniedziałku 18 maja grupy piłkarskie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce wróciły do zajęć już w pełnym składzie. Możemy już trenować w dużych grupach liczących nawet 22 osoby na pełnowymiarowym boisku. To dobry czas na podsumowanie dotychczasowych atrakcji jakie trenerzy przygotowali swoim podopiecznym w trakcie epidemii koronawirusa.(612)

Rowerzysta na drodze – podstawowe zasady 11-05-2020

Schemat opisujący obowiązkowe wyposażenie roweru

Rower to najpopularniejszy środek transportu. Jest ekonomiczny, ekologiczny, w czasie pandemii bezpieczny dla użytkowników. Aby bezpieczeństwo było zachowane w każdym aspekcie należy pamiętać o podstawowych zasadach korzystania z dróg przez rowerzystów, a także wzajemnej życzliwości wszystkich uczestników ruchu drogowego.(947)

Pierwsze zajęcia piłkarskie za nami 08-05-2020

13t

Po niemal dwumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa pomału wracamy do normalności. Tak długi okres siedzenia w domach, z ograniczoną aktywnością fizyczną dał się we znaki młodym podopiecznym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce. Dlatego z radością informujemy o wznowieniu zajęć piłkarskich organizowanych przez nasz Ośrodek.

(774)
Półfinałowe zmagania w pływaniu w ramach współzawodnictwa SZS 16-03-2020

13

Po raz szósty Hajnówka była organizatorem Półfinałów Wojewódzkich w Pływaniu w ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego. W zawodach, które odbyły się 10 marca 2020r. w Parku Wodnym w Hajnówce, wzięli udział zawodnicy i zawodniczki z powiatu bielskiego, białostockiego i hajnowskiego. Ogółem startowało 150 osób: w rocz. 2007 i młodsi - 90 osób, a w rocz. 2005-2006 - 60 osób.

(983)
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Amatorów 13-03-2020

92

7 marca 2020r. OSiR zorganizował Turniej Piłki Siatkowej Amatorów o Mistrzostwo Hajnówki w kategorii senior. Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów, wśród nich dwa zza wschodniej granicy - z Kamieńca i Bierozy. Turniej ten odbył się już po raz dwunasty.

(1050)
Awans Siemiatycz 11-03-2020

8w

Wygrana „Top Spina" z Hajnówką I dała im awans na trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.(963)

Warsztaty bramkarskie - Bramkarz jako ostatnia ostoja zespołu 09-03-2020

23

Bramkarz jest bardzo ważną postacią każdego zespołu. Rola zawodnika, który stoi między słupkami bramki jest obarczona dużą dozą odpowiedzialności. To właśnie bramkarz może wygrać lub przegrać mecz i dlatego musi posiadać wyjątkowe cechy i umiejętności do gry na tej pozycji. W bramce nie ma miejsca na błędy. Młody piłkarz, który chce bronić bramki, powinien jak najwięcej ćwiczyć z drużyną, ale też powinien ćwiczyć indywidualnie.(981)

Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej "Młodzików" dla rocznika 2008 i młodsi "PUSZCZA WINTER CUP 2020" na zakończenie sezonu halowego 06-03-2020

08t

W dniu 29  lutego 2020r. nasza drużyna "młodzików" była gospodarzem Międzynarodowego Turnieju Halowego w Piłce Nożnej drużyn z rocznika 2008 i młodsi " PUSZCZA WINTER CUP 2020".(1127)

Pod nieobecność lidera 04-03-2020

1

Druga kolejka Rundy rewanżowej Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym została rozegrana bez udziału lidera. Team Śledzianów Ciechanowiec pauzował.(972)

Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu z udziałem Łukasza Klimiuk 27-02-2020

09

PZLA Halowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce U 18 i U20 odbyły się w Hali Arena w Toruniu w dniach 14-16 lutego 2020r.(948)

Nadzieje pływaków - relacja z Mistrzostw Powiatu Hajnowskiego w Pływaniu 26-02-2020

DSC05024

Kolejny rok za nami i kolejna szansa pojawiła się przed pływakami szkół podstawowych w ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego. W pierwszym etapie zawody zostały przeprowadzone na szczeblu powiatu hajnowskiego. Impreza odbyła się 21 lutego 2020r. w Parku Wodnym. Po uroczystym wyprowadzeniu sędziów i uczestników, zawody otworzył dyrektor obiektu Mirosław Chilimoniuk. Dwudziestominutowe rozpływanie na wyznaczonych torach i na starcie pojawiła się pierwsza grupa dziewcząt z rocznika 2007 i mł. Każdy uczeń mógł wystartować w dwóch dystansach indywidualnych i sztafecie. Ogółem startowało 73 uczniów i uczennic z hajnowskich szkół oraz Białowieży i Dubin.(1179)

Młodziki OSiR Hajnówka bez porażki – Turniej o Puchar Prezesa Firmy Centro – Met 24-02-2020

55

15 lutego 2020r. wiele emocji piłkarskich towarzyszyło rywalizacji Młodzików o Puchar Firmy Centro – Met. W zawodach, oprócz gospodarzy OSiR Hajnówka, wystartowały Młodziki KS Puszcza Hajnówka, MKS Pogoń Łapy, Skorpion Kalnica, Ruch Wysokie Mazowieckie oraz KS Sokoły - w sumie 70 zawodników.(760)

Półkolonie zimowe 2020 przeszły do historii 21-02-2020

01p

 

Mamy nadzieję, że u Was wszystko dobrze, bo u nas jakoś leci.. Zawodnik + piłka = meczykWłaśnie zakończyliśmy półkolonie, które zorganizowaliśmy dla dzieci urodzonych w latach 2009-2013.

(853)
Druga odsłona sezonu - 1 kolejka Rundy rewanżowej 20-02-2020

13ts

Runda rewanżowa Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym ruszyła w drugiej dekadzie lutego 2020r.(691)

Mistrzostwa Hajnówki w Halowej Piłce Nożnej 20-02-2020

37

Piłka nożna w całej swej okazałości cieszy się bardzo dużym zainteresowanie. Po za tradycyjnymi jedynastkami na trawiastych i sztucznych nawierzchniach organizowane są również rozgrywki plażowe (soccer) i turnieje futsalowe (halowe). Taki turniej dla rocznika 2005 i młodsi zorganizował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Hajnówce.

(718)
PASJA - Kolejne turnieje za nami - Siemiatycze 19-02-2020

5s

W dniach 25-26.01 grał nasz rocznik 2009 oraz 2013. Rocznik 2013 wybrał się do Siemiatycz organizowany przez "Cresę". Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia na kolejnych.

(720)
Rocznik 2013 i 2014 Pasji w akcji 19-02-2020

14pa

9 lutego - rocznik 2013 i 2014 z Akademii Piłkarskiej "Pasja" Hajnówka wspólnie wyruszyli do Siemiatycz. O ile dzieci urodzone w 2013 roku są już na swój wiek "weteranami" i mają za sobą ponad rok treningów i mnóstwo rozegranych turniejów, o tyle dla młodszych był to dopiero drugi turniej (dla niektórych zawodników oczywiście pierwszy). Poradzili sobie świetnie.(700)

PASJA - Kolejne turnieje za nami 19-02-2020

14p

W dniach 25-26.01 grał nasz rocznik 2009 oraz 2013. Rocznik 2009 wybrał się do Białegostoku na turniej organizowany przez "Sukces". Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia na kolejnych.

(701)
Finał Wojewódzki Turnieju o Puchar Prezesa PZPN U-12 za nami 17-02-2020

6s

W dniu 8-go lutego w Sokółce odbył się wojewódzki turniej finałowy w piłce halowej dla rocznika 2008, wyłaniający mistrza, który będzie reprezentował Podlasie na szczeblu krajowym o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka.(702)

Sportowe ferie 2020 07-02-2020

03

Ferie zimowe to błogi czas odpoczynku zarezerwowany tylko dla nielicznych. Mimo że nie przypominają tych białych sprzed lat, to dzieci młodzież z niecierpliwością czekają na upragnioną labę. Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie ADSUM w Hajnówce przygotowali interesującą ofertę sportową, w której i przedszkolaki i licealiści mogli znaleźć coś dla siebie.(835)

Lekkoatleci KS PARKIET HAJNÓWKA na zgrupowaniach 05-02-2020

04z

Młodzi lekkoatleci Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA w okresie ferii zimowych przebywali na zgrupowaniach sportowych w Borowicach (góry Karkonosze) i w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale, gdzie przygotowywali się do lekkoatletycznych imprez sportowych w sezonie 2020.

(765)
Rocznik 2012 z "Pasją" również rozgrywa swoje turnieje 05-02-2020

04

Rocznik 2012 i 2013 w akcji(768)

Z Pasją na "Talenciak Cup" - roczniki 2011 i 2013 05-02-2020

11p

TALENCIAK CUP (11.01) - ROCZNIK 2013

TALENCIAK CUP (12.01) - ROCZNIK 2011

(804)
Półmetek ferii - Olimpijka Sportowo-Rekreacyjna 03-02-2020

17p

Ferie zimowe to moment oddechu dla dzieci i młodzieży od zajęć szkolnych. To także wyśmienity okres, kiedy uczniowie mogą się wyszaleć i zaznać więcej ruchu, poznając różne formy spędzenia wolnego czasu. Dla młodych hajnowian, którzy nie wyjechali na zimowiska Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce tradycyjnie przygotował sportową ofertę w ramach projektu „Akcja Zima - 2020”.

(729)
Mistrzostwa Miasta w Halowej Piłce Nożnej rocz. 2007 i młodsi 03-02-2020

50

Okres zimowy to doskonała pora roku do rozgrywek w salach sportowych. Jako pierwsi zapoczątkowali je uczniowie z hajnowskich szkół rocznika 2007 i młodsi. Turniej w Halowej Piłce Nożnej odbył się dnia 17 stycznia 2020r. w Szkole Podstawowej nr.4. W zawodach wzięli udział zarówno zawodnicy zrzeszeni w klubach piłkarskich, jak i Ci którzy traktują tę dyscyplinę jako dodatkową formę ruchu. Poziom był bardzo wyrównany o czym świadczą wyniki poszczególnych meczów i punkty zdobyte przez uczestniczące drużyny.(771)

Pierwsza Runda zakończona 21-01-2020

5ts

Team Śledzianów Ciechanowiec rozbił pierwszą Hajnówkę. Jedyny punkt zdobyli debliści. Drużyna z Siemiatycz takim samym wynikiem pokonała WWS Popławy. Komplety punktów uzyskał Moczulski Rafał i Tomek. Zespół z Łosic złapał drugi oddech zwyciężając u siebie 8: 2 z Drohiczynem. Druga Hajnówka nie miała problemu z Czeremchą II. Jedyny problem to bardzo dobrze grająca Kasia Ziniewicz, która ograła wszystkich zawodników gospodarzy.(917)

Kolejne zwycięstwo lidera 10-01-2020

1t

Przedostatnią kolejkę Rundy I ze zwycięstwem otworzyli zawodnicy z Team Śledzianów Ciechanowiec. Liderzy pokonali na wyjeździe Łosice.(1041)

Młodziki KS Puszcza Hajnówka Nowy Rok 2020 zainaugurowali na złoto 10-01-2020

11

Bardzo dobre zawody w wykonaniu "Młodzików" Puszczy Hajnówka w Noworocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sokoły dla piłkarzy z rocznika 2007 i młodsi.(1037)

Z Jagiellonią na boisku 24-12-2019

03j

W niedzielę (15.12) korzystając z zaproszenia "Jagi", zawodnicy Akademii Piłkarskiej "Pasja" Hajnówka urodzeni w 2011,2012 i 2013 roku rozegrali sparing przeciwko zawodnikom Jagielloni urodzonych w 2012 roku na boisku przykrytym balonem.(1147)

OSiR Hajnówka na Białorusi – relacja z Międzynarodowego Turnieju w Kamieńcu 23-12-2019

27

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce przez cały rok prężnie działa i stara się zapewnić ciekawą ofertę sportowo- rekreacyjną dla wszystkich mieszkańców naszego miasta, a w szczegołności wychowywać dzieci i młodzież w duchu sportowej i zdrowej rywalizacji. Ostatnim akcentem piłkarskim w tym roku był wyjazd podopiecznych Ośrodka na turniej do Kamieńca.

 

(1169)
Żaki OSiR Hajnówka na piątkę 23-12-2019

30

Powoli zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia i przerwy w zajęciach piłkarskich naszych drużyn młodzieżowych. Z pewnością miłym podsumowaniem i nawiązaniem do tych radosnych zimowych dni było zaproszenie drużyny Żaków OSiR na Bożonarodzeniowy Puchar Dyrektora MOSiR Michałowo.(918)

Sukcesy Pawła Pruszyńskiego w wyciskaniu sztangi leżąc 20-12-2019

10p

MISTRZOSTWA EUROPY WPA

W dniach 21-24 Listopada 2019 r. w Pabianicach odbyły się Mistrzostwa Europy WPA w Trójboju Siłowym. W zawodach wzięło udział 450 zawodników z 20 krajów Europy, z czego ponad 200 Polaków. Strażak z KP PSP w Hajnówce st. sekc. Paweł Pruszyński startował w 3 konkurencjach w wyciskaniu sztangi leżąc. Zdobył 2 srebrne medale w tym jeden w klasyfikacji służb mundurowych (Millitary/Police/Fire) reprezentując Państwową Straż Pożarną. Dodatkowo uzyskał 1 miejsce w klasyfikacji OPEN do 90 kg BENCH PRESS EQ z wynikiem 200 kg.

(1236)
Zapraszamy do licytacji koszulki Jagiellonii 20-12-2019

19.12.20 jagiellonia

Zapraszamy do licytacji koszulki z podpisami piłkarzy Jagiellonii przekazanej podczas spotkania 12 grudnia 2019r. więcej o spotkaniu

(1001)
Gwiazdkowe zmagania planszowe 19-12-2019

17

„Kto nie doświadczy bólu porażki ten nie pozna rozkoszy zwycięstwa"

Porażka jest wkalkulowana w każdej dyscyplinie. W indywidualnych grach prawie każdy zawodnik może doznać przykrego uczucia przegranej partii. W piątkowej rywalizacji o zwycięstwie decydowała ilość wygranych meczów, dlatego trzeba być skupionym przez cały okres trwania zawodów.

(1095)
Turniej "Super Lew" za nami 18-12-2019

06sl

Chłopcy urodzeni w roku 2013 na codzień trenujący w Akademii Piłkarskiej "Pasja" Hajnówka na turnieju "Super Lew" w Białymstoku na Hali Zwycięstwa.

(951)
Szczęśliwa siódemka dla pań 18-12-2019

6ts

Siódma kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym to kolejna wygrana Teamu Śledzianów Ciechanowiec nad Czeremchą I 7:3.(939)

Football Camp dla 5 i 6 latków 18-12-2019

05

W godzinach 09:00 - 13:00 grali 6 latkowie, natomiast później do akcji wkroczyły pięciolatki i totalnie roznieśli w pył halę z wypełnionymi trybunami przez rodziców po same brzegi. Ich zmagania trwały od 13:00 do 17:00.(830)

Młodziki KS Puszcza drugi rok z rzędu w ósemce najlepszych zespołów w piłce halowej województwa podlaskiego w roczniku 2008 16-12-2019

1t

Drugi rok z rzędu wywalczyliśmy awans do turnieju finałowego o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 2008 i młodsi.

(788)
"Na Jagiellońskim szlaku" – przystanek Hajnówka 13-12-2019

19.12.13 jagiellonia

12 grudnia 2019r. w Hajnowskim Domu Kultury odbyło się spotkanie zawodników Jagiellonii z miejscowymi fanami. Klub piłkarski reprezentowali: Emil Kamiński – działacz, Kamil Świrydowicz - rzecznik prasowy oraz piłkarze Ivan Runje, Guilherme Haubert Sitya i Aleks Stawas.(1121)

Nieobliczalna Hajnówka II pokonuje lidera 13-12-2019

9h

Do piątej kolejki liderem była pierwsza Czeremcha. Jednak szósta odsłona nie była szczęśliwa dla gospodarzy.(933)

13. Mikołajkowy Turniej Orlików w Piłce Nożnej o Puchar Firmy ANDREWPOL 12-12-2019

54

7 grudnia 2019 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Hajnówce odbył się XIII Mikołajkowy Turniej Orlików w Piłce Nożnej o Puchar Firmy ANDREWPOL.

(863)
Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców 12-12-2019

11i

Piłka siatkowa w dalszym ciągu cieszy się popularnością ale tylko w terenie. Praca od najmłodszego rocznika przekłada się na wyniki starszej młodzieży. Żadne to odkrycie, ale tak tworzy się tradycję w szkole. Taką tradycją w tej dyscyplinie mogą cieszyć się Kleszczele i Białowieża, których reprezentacje uzyskały awans na wyższy szczebel rozgrywek w kategorii dziewcząt i chłopców.

Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej rocznika 2007 i młodsi odbyły się 05.12.2019r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Białowieży.

DZIEWCZĘTA

Wyniki spotkań :

SP Narewka – SP Białowieża 1:2 (25:20, 5:25, 5:15)

SP Czeremcha – SP Kleszczele 0:2 ( 20:25, 19:25)

SP Białowieża – SP Kleszczele 2:1 ( 12:25, 25:3, 15:8 )

SP Czeremcha – SP Narewka 0:2 ( 21:25, 14:25)

SP Narewka – SP Kleszczele 0:2 ( 11:25,...

(809)

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

       Koordynator do spraw dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.