INFORMACJA - wyczerpały się środki finansowe na sterylizację i kastrację bezdomnych kotów na koszt Gminy Miejskiej Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka informuje, że w 2013 r. wyczerpały się środki finansowe na sterylizację i kastrację bezdomnych kotów na koszt Gminy Miejskiej Hajnówka.

Zgodnie z pkt 4 ppkt 3 „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Hajnówka” , cele Programu w zakresie zmniejszania populacji zwierząt bezdomnych realizowane będą poprzez współpracę ze społecznymi opiekunami kotów wolno żyjących w zakresie opieki nad kotami, w tym ich dokarmianie na koszt Gminy Miejskiej oraz ograniczania ich rozrodczości poprzez usypianie ślepych miotów, sterylizację i kastrację na koszt Gminy Miejskiej Hajnówka do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel w danym roku.

Sterylizacja i kastracja na koszt Gminy Miejskiej Hajnówka będzie możliwa ponownie w 2014 r.

Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Switch mode views:
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

チェリーカジノ.jp